Forum-OPP
Kolovoz 30, 2014, 08:29 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Forum   Pomoć KONTAKT Igre Pravila Contact Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Multipla skleroza  (Posjeta: 89287 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Zave
Trapi - trapi
moderator
Ovisnik

Spol: Ženski

Thank You
-Given: 8
-Receive: 77

Volim se gibat, gibat, gibat

Awards
« Odgovor #50 : Listopad 13, 2011, 21:51 »

Kada se mogu očekivati prvi učinci i koliko dugo traje terapija?

Kada dostignemo dozu od 18 uboda, terapija se primjenjuje tim brojem u svakom tretmanu sve dok ne nestanu svi simptomi MS-a.
Prvo djelovanje će biti vidljivo vrlo brzo. Koliko je bolest mlađa, toliko će se prije izliječiti, ali ne treba gubiti nadu ni u slučaju vrlo starih ili zapuštenih oblika MS-a.
Poslije prve terapije napravi se stanka od dva mjeseca, pa se ponovi terapija od oko 300 uboda. Poslije toga slijedi stanka od 3 mjeseca, pa se ponavlja terapija od oko 200 uboda itd.
Ako se bilo koji od simptoma bolesti u međuvremenu javi, odmah se počinje provoditi terapija. Obvezatno se vodi evidencija o lokacijama i broju uboda.

Najbolja opcija za bolesnike koji boluju od autoimunih bolesti jest: PČELE U KUĆU ILI STAN!
U prozor kuće ili zid do prozora ugradi se košnica koja se otvara sa zadnje strane (AŽ košnica) ili se na nastavljači napravi cijev koja pčelama u kući znači vezu s vanjskim svijetom. Kroz zid se probuši rupa, i to je koridor koji pčele iz kuće spaja s vanjskim svijetom.
Budući da svaku pčelu treba paziti, potrebno je i taj posao naučiti, jer svi koji sebi priušte pčele, do kraja života mogu smatrati da su riješili svoj zdravstveni status.

Za vrijeme terapije pčelinjim otrovom nužno je svaki dan uzimati:
pelud u medu (40:60) 30g pola sata prije doručka,
300mg matične mliječi sa žlicom meda pola sata prije ručka, i pola sata prije večere žlicu meda.
Med i druge pčelinje proizvode nužno je rastopiti u čaši tople vode ili čaja.
U čašu pripremljenog rastvora svaki put se stavi, u početku 10 do 15 kapi ekstrakta propolisa 20%,
pa se postupno povećava do 30 kapi u svakom obroku. Mnogo je djelotvornije propolis uzimati preko inhalatora.
Priprema se od 20 dijelova sterilne vode i od 1 dijela alkoholnog ekstrakta propolisa 20%, pa se 6 ml stavi u inhalator i udiše dok se ne potroši.
Osobe koje se podvrgnu terapiji pčelinjim otrovom, poslije tretmana 30 minuta moraju mirovati, a poslije 60 minuta mogu im se blago masirati kralježnica i ekstremiteti.

Način prehrane oboljelih od MS-a:
meso se posve isključuje, mlijeko je dopušteno samo ako ima 1% ili manje masti,
pčelinji proizvodi trebaju se stalno konzumirati,
voće i povrće potrebno je uzimati što više u sirovu stanju.

U osoba kojima su kretnje ograničene ili koje su nepokretne, matična mliječ se postepeno podiže do 1 grama na dan i uzima se u toj dozi sve do izlječenja.

Izvor moja tri današnja posta u ovoj temi:
Pčelinjak
Evidentirano

Od kolijevke pa do groba najljepše je studentsko doba
"Kad izgubiš ponos, nisi izgubio ništa;
kad izgubiš zdravlje, izgubio si pola;
kad izgubiš volju, izgubio si sve.”
tonioko
Početnik
*

Thank You
-Given: 0
-Receive: 1

Awards
« Odgovor #51 : Travanj 10, 2012, 19:30 »

hvala na dobrodošlici
Pobornik sam samo istine i da se ljudima pomogne samo istinama a ne lažima i prevarama što radi medicina
u prilogu evo dokaz neoborivi da se multipla i te kako PRIRODNIM RIMARCHUK METODAMA MOŽE USPJEŠNO PORAVLJATI
http://www.rimarchuk-bh.com/index.php?option=com_content&view=article&id=106%3Amultipla-skleroza&catid=36%3Aimages-obama&Itemid=110&lang=ba

Otvoren sam za sva dobro namjerna pitanja

sljedeći članovi su rekli hvala na ovaj post:

lu

Za ovaj post, 1 član je reklo hvala!
Evidentirano
twinkielittlestar
Moderator
Ovisnik

Thank You
-Given: 274
-Receive: 561

Kad bi svi, ljudi na svijetu...la la la...

Awards
« Odgovor #52 : Kolovoz 24, 2012, 21:03 »

Neki dan sam gledala dokumentarac i MS i lječenju pčelinjim otrovom. Žena se doslovno ustala iz kreveta. Nakon dvadesetak minuta od prvo uboda u nogu, počela je osjećati toplinu i tražila je još   
Uglavnom, ona hoda. Nalazi su pokazali da se stanje daleko popravilo. Tada su ona i muž počeli uzgajati pčele uz pomoć čovjeka koji im je i donio te pčele prvi put...  I sada lječe hrpe ljudi i imaju svoju "kliniku" doma gdje na taj način lječe druge ljude. Amerika je u pitanju...
Evidentirano

I am a little   Ne mogu vas navući da dođete ali vas mogu natjerat da odete!  
sandy
Profesionalac

Thank You
-Given: 15
-Receive: 88

Awards
« Odgovor #53 : Kolovoz 25, 2012, 21:58 »

Ovo je kod većine ne učinkovio a čuda se događaju samo rijetkima. Liejka za sada nema, samo pokušaji da se bolest zaustavi.
Evidentirano
krssne
Početnik
*

Thank You
-Receive: 2

Awards
« Odgovor #54 : Siječanj 21, 2014, 21:54 »

Pozdrav svim forumasima i administratorima.
   Videla sam  da se i na ovom forumu pisalo o Multiple sklerozi. Od ove bolesti bolujem vec vise od deset godina  ili bolje receno borim se sa njom Znam koliko je tesko i zelim da sa ostalima koji imaju problem zvan MS podelim neke vrlo korisne  informacije koje se ticu oporavka i usporavanja Ms-a. Imala sam puno puta relapse ili pogorsanja da bih nakon uzasnih terapija kortikosteroidima osecala poboljsanje. Saznala sam  za  asocijaciju za naučna istraživanja i herbalnu medicinu Sibra 1990 iz Zrenjanina. Na ovom linku mozete vise saznati o ovoj asocijaciji.   

http://www.lekovitobilje-sibra.com/ 

Imala sam na jednom oku utisak zamagljenosti, kao da je slika postajala sve belje i belja.To se meni vise puta desavalo tako da sam znala o cemu se radi ali mi se nije islo lekaru jer sam znala da cu  samo infuzije i injekcije moci da dobijem. Moj decko koji se cini mi se  protiv moje bolesti bori cak i vise od mene,     je slucajno naisao na ovaj sajt i ja sam ih odmah pozvala i narucila cajeve. Neko bi mozda pomislio da sam lakoverna ali znate kad nemate mnogo izbora pokusavate sve sto mozete.  Jedno pakovanje od 3 vrste cajeva pila sam 2 meseca, pridrzavala sam se svih upustava i postovala sve dodatne savete ( hristijan namaz, kapi od belog luka, limun, kopriva, presni obrok, alkalna voda)  i posle dva meseca moj vid se vratio u normalu. I ja sam prezadovoljna i vrlo zahvalna. Preparat je prirodan ,znaci nema  setnih dejstava i cena je vrlo pristupacna a mogu ga nabaviti i ljudi koji ne zive u Srbiji.     Kada sam im javila   da sam prezadovoljna dejstvom njihovih cajeva dobila sam mail koji takodje zelim da podelim sa vama.    Kopiracu od reci do reci

-------------  Poštovana Snežana jako mi je drago da se vidi napredak i prestanak nekih simptoma bolesti.Naravno da se radujem kad čujem dobre vesti a kad su vesti loše-to me iskreno boli.Srećom,ni nepamtim da nam je u poslednjih nekoliko godina neko prijavio loš rezultat.
     Što se tiče uzimanja preparata,ja sam rekao u intervjuima da se uzima barem 2xgodišnje isključivo iz finansijskih razloga.Mnogi ljudi ga uzimaju i neprekidno,apsolutno nema nikakvih kontraindikacija niti propratnih štetnih efekata. Pogotovo u kritičnim slučajevima,redovno uzimanje je neophodno,a u februaru će u dnevnim novinama izaći intervju oca obolele devojke od ms-a,to je jedan od najtežih slučajeva što sam video,totalna nepokretljivost,ishrana putem šprica(spazam i u vilicama).Nakon godinu dana naših metoda pokreće obe ruke,normalno jede i smeje se.
      Vi možete nastaviti sa preparatom ali ako i pravite pauzu,obavezno nastavite sa alkalnom vodom,limunom i drugim savetima sa prospekta.-----------------

Eto ja sam zelela da preporucim njihove cajeve i da na taj nacin bar nekoj oboleloj osobi pomognem. Na svim ostalim forumima na kojima se govori o Multiple sklerozi predlozicu ljudima da probaju samo zbog toga sto nisam sebicna i zelim da verujem da prirodni lek postoji i da za njega treba svi oboleli da saznaju.

lu

Evidentirano
sandy
Profesionalac

Thank You
-Given: 15
-Receive: 88

Awards
« Odgovor #55 : Siječanj 22, 2014, 20:31 »

Za MS je tipićno da se izmjenjuju relapsi i  remisije, tj. pogoršanja i poboljšanja, tako da se  to moglo dogoditi i spontano
Evidentirano
krssne
Početnik
*

Thank You

Awards
« Odgovor #56 : Siječanj 23, 2014, 11:33 »

Da moguce je a mozda i nije. Postoje razne vrste MSa i razni stadijumi.Neki oboleli ne dozivljavaju oporavak za 2 meseca . Imala sam samo dobru nameru da onima koji su sve pokusali pa im nije pomoglo pokusaju i ovo. Ja mislim  da svi treba najpre pozitivno da razmisljaju i da se bore tj da ne prepustaju stvari slucaju. Ja sam mogla da cekam ... da se desi spontana remislija ili da mi bude jos gore a na zalost nisam prorok pa nisam mogla unapred da znam . Na kraju krajeva zelela sam jedno svoje iskustvo podeliti sa drugima i naravno svako ima pravo , a ja to postujem, da razmislja i radi kako moze i misli da treba

lu

Evidentirano
krssne
Početnik
*

Thank You

Awards
« Odgovor #57 : Veljača 19, 2014, 15:39 »

Evo jos jednog linka

http://tinkturedrsulca.com/2013/12/06/multipla-skleroza-2/
Evidentirano
 Str: 1 2 [3]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Forum-OPP | Powered by SMF 1.1.11. © 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved. Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.568 sekundi uz 30 upita.
Templates: 2: index (default), Display (default).
Sub templates: 4: init, main_above, main, main_below.
Language files: 4: index.croatian-utf8 (default), Modifications.croatian-utf8 (default), HidePost.croatian-utf8 (default), ThankYouPost.croatian-utf8 (default).
Files included: 17 - 666KB. (show)
Cache hits: 15: 0.00082s for 77163 bytes (show)
Queries used: 30.

[show queries]