Forum-OPP
Studeni 24, 2014, 17:01 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Forum   Pomoć KONTAKT Igre Pravila Contact Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kako vratiti bivšeg partnera i ljubav  (Posjeta: 26254 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Sun
*teta iz klaonice*
Ovisnik

Spol: Ženski

Thank You
-Given: 156
-Receive: 177

Awards
« : Svibanj 13, 2007, 14:55 »

tips and tricks kako vratiti bivšeg/bivšu... 

makar sam mišljenja da su bivši s razlogom bivši i da se ne treba vraćati na staro... al ipak... 

Ovan – S ovnovima ne pomaže suptilnost. Ne hodajte uokolo čekajući da on nešto primijeti. I ni slučajno nemojte čekati pravi trenutak za pomirbu, zbog toga što ovnovi vrlo brzo uskaču u nove veze. Jednostavno recite da se kajete, želite da vam oprosti i da obećavate da se više neće ponoviti.  Nakon toga se držite riječi, zbog toga što ovnovi ne toleriraju prekršena obećanja. Ako baš želite učiniti nešto dodatno za svoga partnera javno se ispričajte, na taj način ćete nahraniti njegov ego i ispuniti ga srećom.

Bikovi – Najtvrdoglaviji znak. Ako ste se oko nečega posvađali, prvo mu morate jasno dati do znanja da je on bio u pravu. Recite kako je on od samog početka imao potpuno pravo vezano uz tu temu. Sve dok to ne napravite od pomirbe ništa. Učvrstite svoj plan tako što ćete mu reći da shvaćate kako je pametniji i kako ćete i u buduće njega slušati. Na taj način ćete ga osloboditi strahova i obećati dominaciju.

Blizanci – Pošaljite šaljivu ispriku. Ništa neće oduševiti blizanca kao dobro sročen humor.  Ako ste napravili ozbiljnu pogrešku, morat ćete se malo više potruditi i biti dosjetljiviji. Ne pokušavajte ga zvati jer on nije tip koji će pokraj telefona čekati da zazvoni, ali ako želite izglačati stvari ne smijete prekinuti komunikaciju. Pokažite otvorenost i spremnost na ponovna druženja. Ne plačite i ne histerizirajte.

Rak – Da biste se pomirili s rakom trebat će vam mnogo strpljenja, ukusa i takta. Ne naglašavajte svoju pogrešku, i ni slučajno se ne šalite na taj račun. Recite mu kako jednostavno ne možete živjeti bez njegove ljubavi. Ako to ne upali pripremite večeru i učinite sve kako biste izbjegli bilo kakav oblik neslaganja. Neka osjeti vašu ljubav, odvojite što više vremena, pažljivo slušajte što vam priča, slažite se s njegovim tezama. Kako rakovi sporo pale, možda ćete ovo morati ponoviti i par puta.

Lav – Komplimentiranje i laskanje će vas odvesti gdje god želite. Ispričajte se zbog svog grijeha i naglasite kako ne zaslužujete njegovu ljubav. Obasipajte ga poklonima, a posebno čokoladom i cvijećem.  Učinite sve kako biste pokazali kako ste vrijedni njegove ljubavi, odjenite se najbolje što možete. Lavovi su površni. Potrebno je samo da on uoči da se trudite i da ga želite najviše na svijetu i on će prići vama.

Djevica – Za početak se upristojite. Djevica ne podnosi psovke ili prostačenja. Naglasite svoju profinjenost. Na dogovoreni sastanak dođite na vrijeme, uredite se, a ako ide do vas doma obavezno počistite stan.  Svoju grešku u djevičinim očima ćete očistiti ako očistite sve oko sebe.  Kupite lijep poklon, ni slučajno romantičan ili humorističan, najbolji izbor bila bi dobra knjiga.  Ali nemojte ni gnjaviti, djevice vole logična objašnjenja više od emotivnih apela.

Vaga – Pokažite što više zanimanja za vagine aktivnosti. Izbrusite svoje konverzacijske vještine. Naravno ne zaboravite svako malo udijeliti kompliment. Sve osobe rođene u znaku vage trebaju stalno odobravanje i za sebe i za svoje postupke. Ponudite formalnu ispriku. Ni previše ni premalo.  Vaga mora znati da ste ozbiljni i da mislite to što govorite. Dodajte malo romantike i uspjeh neće izostati.

Škorpion – Slobodno upotrijebite neke dramatične geste kako biste pokazali svoju odanost.  Što se tiče škorpiona govor je prejeftin, pa riječi neće puno pomoći. Važno je djelovati kako biste zadovoljili škorpiona. Jedino pozitivne akcije mogu vam vratiti milost. Možda to znači da ćete se morati riješiti neke stare navike, ili potražiti pomoć ako se radi o ozbiljnijem problemu, ali jednostavno morate potpuno završiti s tim što je prouzrokovalo prekid.  Pritužbe i prigovore ovog znaka uvijek uzmite ozbiljno.

Strijelac – Ponudite toplu i prihvatljivu mirovnu ponudu. Strijelci vole kućne ljubimce i budete li dovoljno umiljati neće vam moći odoljeti.  Najbolje bi bilo za početak s njim prihvatiti prijateljstvo i ne žuriti.  Strijelci više važnosti pridaju društvenom životu nego ljubavi, te biste se trebali uklopiti u njegovo društvo.  Što prije ponovno postanete član ekipe, prije ćete se pomiriti.

Jarac – Budite iskreni i otvoreni. Jarac može izdaleka nanjušiti laž. Ako ste vi zeznuli priznajte i recite da ćete biti bolji, da se više neće ponoviti. Ali morate to i misliti. Prazna obećanja neće vas daleko dovesti. Jarci dosta cijene materijalnu sigurnost pa će pomoći ako za  pomirbeni dar otvorite zajednički račun ili kupite nešto što će pokazati kako vjerujete u zajedničku budućnost. Nikad ne zezajte jarca, to je znak koji ne voli igranje.

Vodenjak – Pozovite vodenjaka na razgovor uz kavicu. Neće moći odoljeti razmjeni mišljenja. Oduprite se i ne potičite bliskost. Ne skrivajte od njega ništa ili će vaš odnos nastaviti stagnirati. Budite potpuno iskreni.  Ako želite da ostane s vama sve mora  biti potpuno otvoreno. Pokušajte napraviti nešto uzbudljivo, predložite zajedničke aktivnosti.

Ribe – Sve karte stavite na suosjećajnost. Ribe ne mogu nikoga gledati kako pati. Budite manje posesivni i zahtjevni. Iako je romantična riba ne može podnijeti zatvor. Prihvatite činjenicu da je ekstremno osjetljiva i da se treba uvijek prema njoj ponašati s posebnom pažnjom.  Budite što nježniji i ljubazniji. Neka vam pređe u naviku stalno iskazivanje ljubavi, ne samo u nekim posebnim prilikama.

« Zadnja izmjena: Prosinac 24, 2008, 18:52 alexia » Evidentirano

ja ne svijetlim, ja sijevam
Davor
Hej Joe, gdje ideš s cvijećem u kosi?
Ovisnik

Spol: Muški

Thank You
-Given: 0
-Receive: 0

Peace & Love

WWW Awards
« Odgovor #1 : Svibanj 13, 2007, 16:33 »

Pa kome još treba bivša/bivši?? Nema tu povratka. Sjetite se Arsenovih stihova:
Ne vraćaj se starim ljubavima
ne kucaj na ista vrata
ugašena tu je vatra
pođi dalje gdje topline ima
ne vraćaj se starim ljubavima
Evidentirano

lu
Administrator
Ovisnik

Thank You
-Given: 1579
-Receive: 754

Awards
« Odgovor #2 : Svibanj 13, 2007, 16:50 »

Pusti ti to! Nije baš uvijek tako!
Evidentirano

U usporedbi s onim ŠTO me okružuje ja sam mlada, a u usporedbi s onima TKO me okružuje, priznajem da sam stara.
Sun
*teta iz klaonice*
Ovisnik

Thank You

Awards
« Odgovor #3 : Svibanj 13, 2007, 16:52 »

Pusti ti to! Nije baš uvijek tako!

da, uvijek se možeš još bolje zajebati
Evidentirano

sandra
Gost
« Odgovor #4 : Svibanj 13, 2007, 17:57 »

Jedno onako usputno pitanje:

Zašto uopće vraćati bivšeg?

Ono što je u prošlosti s razlogom je tamo  ( joj, neću filozofirati)

Ove stvari s vraćanjem kod mene nebi upalile, jer očito sam s razlogom ostavila dečka ili bila ostavljena. Život ide dalje s njom/njim ili bez nje/njega
Evidentirano
Sun
*teta iz klaonice*
Ovisnik

Thank You

Awards
« Odgovor #5 : Svibanj 13, 2007, 19:41 »

sanda, mislim da malo preozbiljno shavaćaš nešt kaj je neki šarlatan napisal.

ovo je ionak samo zahebancija... isto ko i svaki horoskop koji možeš pročitati u novinama.
Evidentirano

katrina
* plavusa *
Ovisnik

Thank You

I vrag citira sv.pismo za svoje potrebe

Awards
« Odgovor #6 : Svibanj 13, 2007, 20:50 »

ovo je ionak samo zahebancija... isto ko i svaki horoskop koji možeš pročitati u novinama.

Ja bih ovo slodobno uvrstila u kategoriju "Antihoroskop", ali ipak mjesto mu nije tamo jer "Antihoroskop" vrijeda znakove, komicno isticicu njihove mane.

Npr. Vage su lijene ... pa se tamo napise ... "Treba im pol dana da se odluce hoce li colu ili Pepsi".

:mig

Ostaviti proslost da bude proslost...

Vrlo je to tesko ako se radi oko veza. Buduci da danas velika vecina ostaje nakon prekida (ukoliko nije prekid 2 dana kasnije gadanje cipelom ili vazom bivseg partnera) u dobrim odnosima, ostaju prijatelji.
Jednom su si nesto znacili kada su usli u vezu, zar to izlaskom iz veze se treba zaboravit?
Ako se moze ostat nakon prekida u prijateljskom odnosu onda se moze nakon nekog vremena opet razvijati neke simpatije. Onda je i moguce da opet zavrse skupa.

Osim toga znam parove koji ako su dugo skupa, znaju si uezt malo prostora ukoliko im se pocinje javljat monotonija, ili vec neki drugi problem. Onda prekinu na neko vrijeme. 100 ljudi ... 100 cudi ...

Vaga – Pokažite što više zanimanja za vagine aktivnosti. Izbrusite svoje konverzacijske vještine. Naravno ne zaboravite svako malo udijeliti kompliment. Sve osobe rođene u znaku vage trebaju stalno odobravanje i za sebe i za svoje postupke. Ponudite formalnu ispriku. Ni previše ni premalo.  Vaga mora znati da ste ozbiljni i da mislite to što govorite. Dodajte malo romantike i uspjeh neće izostati

Hehehe...ovime me ne bi ni Brad Pitt vratio. 
Da ne nesto zgrijesio pa smo prekinuli onda ne bih nikada vise usla u vezi.

Bolje bit sam nego u losoj vezi......
Evidentirano

Arhitekti svoje greške pokrivaju mramorom, liječnici zemljom, a žene dekolteom.
Davor
Ovisnik

Thank You

Peace & Love

WWW Awards
« Odgovor #7 : Svibanj 13, 2007, 20:57 »

J

Bolje bit sam nego u losoj vezi......

Tako je!! I bolje dobar razvod nego loš brak. To ja iz osobnog iskustva.
Evidentirano

katrina
* plavusa *
Ovisnik

Thank You

Awards
« Odgovor #8 : Svibanj 13, 2007, 21:16 »

Ja sam iz svog iskustva rekla: "Bolje biti sam nego u losoj vezi"

A imam i za tebe 1 aforizam, Davore... "Bolje biti dobro objesen nego lose ozenjen"

Sto si po horoskopu?
Evidentirano

sandra
Gost
« Odgovor #9 : Svibanj 13, 2007, 21:44 »

Ja ovdje ništa ne shvaćam (pre)ozbiljno, pogotovo ne horoskop.

Htjela sam reći s onime, da ima ljudi koji bi povjerovali u onu priču u prvom postu i koji bi možda pokušali na taj način vratiti izgubljenu osobu.

Poznato je da nitko ne razmišlja isto

Npr.

Ti i ja znamo da to nije istina, a netko će ipak probati. Mi to ne možemo znati
Evidentirano
Davor
Ovisnik

Thank You

Peace & Love

WWW Awards
« Odgovor #10 : Svibanj 13, 2007, 22:41 »

Sto si po horoskopu?

Riba. (4. ožujka)
Evidentirano

Blackking
...::: Kralj :::...
Mudrica

Thank You

Fuck off :)

Awards
« Odgovor #11 : Svibanj 19, 2007, 01:16 »

Sve je to LAŽ
Evidentirano
Blackking
Mudrica

Thank You

Awards
« Odgovor #12 : Svibanj 19, 2007, 01:16 »

Ja sam iz svog iskustva rekla: "Bolje biti sam nego u losoj vezi"

A imam i za tebe 1 aforizam, Davore... "Bolje biti dobro objesen nego lose ozenjen"

Sto si po horoskopu?

To reci kad naučiš cijeniti
Evidentirano
katrina
* plavusa *
Ovisnik

Thank You

Awards
« Odgovor #13 : Svibanj 19, 2007, 04:21 »

Nemoj tako, sanse da ja to naucim je kao da me sad grom udari.

« Zadnja izmjena: Svibanj 19, 2007, 04:25 katrina » Evidentirano

Blackking
Mudrica

Thank You

Awards
« Odgovor #14 : Svibanj 19, 2007, 15:14 »

Nemoj tako, sanse da ja to naucim je kao da me sad grom udari.

sve je moguče
Evidentirano
katrina
* plavusa *
Ovisnik

Thank You

Awards
« Odgovor #15 : Svibanj 19, 2007, 17:44 »

Da, i moguce je da mene sad grom srefi usred suncanog dana. 

Evidentirano

Blackking
Mudrica

Thank You

Awards
« Odgovor #16 : Svibanj 19, 2007, 17:55 »

Da, i moguce je da mene sad grom srefi usred suncanog dana. 

Ili ti boing padne na glavu
Evidentirano
katrina
* plavusa *
Ovisnik

Thank You

Awards
« Odgovor #17 : Svibanj 19, 2007, 21:40 »

Sto savjetujes onda? Da ne izlazim uopce van? 

Gromovi ce me...zrakopolovi...

A ja cu vas  ako ne prestane ovaj "chat".
Evidentirano

Dylan
Početnik
*

Thank You

Awards
« Odgovor #18 : Lipanj 22, 2007, 08:22 »

pa ako se pomoću astrologije može vratiti bivši partner onda su astrolozi teški manipulatori 
Evidentirano
Gustav
Blebetalo

Thank You

Awards
« Odgovor #19 : Lipanj 22, 2007, 08:36 »

Vratiti bivšeg dečka ???? 

Ima jedna dobra :

" Najgora stvar koju možete uraditi ženi koja Vam je uzela muškarca je

dopustiti joj da ga zadrži
"     

Evidentirano

Dylan
Početnik
*

Thank You

Awards
« Odgovor #20 : Lipanj 22, 2007, 09:22 »

a nego šta, pa nećeš klečati pred njim da ti se vrati.

treba ga sterati u kurac i gotovo 
Evidentirano
lavica18
ex-staff
Ovisnik

Thank You
-Given: 54
-Receive: 37

mala slatka crvena

Awards
« Odgovor #21 : Lipanj 22, 2007, 09:51 »

pokušati vratiti bivšeg dečka ili curu? hm...........glupa stvar. ako vi u vezi niste si odgovarali, onda si nećete odgovarati i nakon nekog prekida i ponovnog obnavljanja veze.......ono što je srvšeno je svršeno....i treba ti samo lijepe stvari ostati u sjećanju.....ne tražiti nešto drugo ili nešto nemoguće. nikada mi nije palo na pamet da pokušam obnoviti staru vezu. za mene je to spuštati se na nivo ispod dostojanstva i ljudskosti. ako čovjek nemože shvatiti da sudbina nije htjela da vas dvoje budete zajedno, zašto se onda praviti bedast i krenuti ispočetka.
ja sam se nedavno našla u nekoj sličnoj - ajmo tako reći situaciji, gdje sam ostala šokirana.
sa jednim bivšem sam ostala u dobrim prijateljskim odnosima, on već ima tri i pol godine stalnu vezu. i upoznala sma curu. ali ostala sam šokirana kada mi je prigovorio jedan moj prijateljski odnos sa drugim dečkom, gdje sam ja onda popi***la. jer nemogu vjerovati kako mu taj moj drugi prijatelj jako smeta. i počela sam razmišljati i došla sam do zaključka da taj koji ima curu -dakle moj bivši - izgleda da još ima neke osjećaje prema meni i da se možda potajno nada da bi mogli biti zajedno. kada sam ga upitala za takvo nešto nije htio odgovoriti na pitanje, a čim netko ne odgovara na pitanje znači da je istina ono što govorim i mislim. ja ne želim s njim obnavljati vezu, jer taj čovjek se nije promijenio. i nitko se ne može preko noći promiejniti. potrebno je puno truda i dokazivanja drugoj strani da se netko promijenio. a to se ponekad čini gubljenje živaca i vremena.
za svaku soobu uvijek postoji osoba koja je stvorena za nju. kroz razne partnere spoznajemo sebe i prekidi su potrebni. ali ona osoba koja nam je suđena, potrebno je puno vještina da je se prepozna i da je se sadrži uz sebe kroz niz problema i prepreka.

vraćati se bivšima....ne hvala........to je kao da čitam istu knjigu deset puta.....pa znam kraj te knjige......ne hvala
Evidentirano

Želimo li spoznati što ljubav jest, mora nam biti jasno da poanta ljubavi nije u voljenju nekoga ili nečega, nego u prepoznavanju sebe kao ljubavi koja voljenjem živi ono što ona istinski jest!
♪♫ Cassidy ♫♪
ex-staff
Ovisnik

Thank You
-Given: 110
-Receive: 133

Awards
« Odgovor #22 : Svibanj 29, 2009, 18:41 »

Škorpion – Slobodno upotrijebite neke dramatične geste kako biste pokazali svoju odanost.  Što se tiče škorpiona govor je prejeftin, pa riječi neće puno pomoći. Važno je djelovati kako biste zadovoljili škorpiona. Jedino pozitivne akcije mogu vam vratiti milost. Možda to znači da ćete se morati riješiti neke stare navike, ili potražiti pomoć ako se radi o ozbiljnijem problemu, ali jednostavno morate potpuno završiti s tim što je prouzrokovalo prekid.  Pritužbe i prigovore ovog znaka uvijek uzmite ozbiljno.

Za kog vraga bi se netko trebao riješiti neke navike radi mene

Ako mi se navika nije svidjela nisam niti bila sa njim,a ako sam bila onda mi ta navika nije toliko smetala

Govor,isprike,slatke riječi kod mene ne pomažu...riječima se može puno ali ne bi mi mogao promjeniti mišljenje samo isprikom   Trebao bi se vraški potruditi
Evidentirano

masiracha
original
moderator
Ovisnik

Thank You
-Given: 132
-Receive: 108

Awards
« Odgovor #23 : Lipanj 03, 2009, 16:24 »

Za kog vraga bi se netko trebao riješiti neke navike radi mene

Ako mi se navika nije svidjela nisam niti bila sa njim,a ako sam bila onda mi ta navika nije toliko smetala

Govor,isprike,slatke riječi kod mene ne pomažu...riječima se može puno ali ne bi mi mogao promjeniti mišljenje samo isprikom   Trebao bi se vraški potruditi

bogami kod mene kad pukne onda pukne nejma nikakvih rijeci..samo tacka... a to sto se druga strana trudi, dzaba joj..
Evidentirano

vlado01
Ovisnik

Thank You
-Given: 14
-Receive: 138

Preljub je primjena demokracije na ljubav

• Awards

• Awards
    « Odgovor #24 : Srpanj 19, 2009, 20:11 »

Djevica – Za početak se upristojite. Djevica ne podnosi psovke ili prostačenja. Naglasite svoju profinjenost. Na dogovoreni sastanak dođite na vrijeme, uredite se, a ako ide do vas doma obavezno počistite stan.  Svoju grešku u djevičinim očima ćete očistiti ako očistite sve oko sebe.  Kupite lijep poklon, ni slučajno romantičan ili humorističan, najbolji izbor bila bi dobra knjiga.  Ali nemojte ni gnjaviti, djevice vole logična objašnjenja više od emotivnih apela.

ko je ovo pisao taj mora da je uzeo malo stimulacije

uostalom cemo vratiti ex curu ili dečka ako neide neide idemo dalje
    Evidentirano

Str: [1] 2   Gore
      Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Forum-OPP | Powered by SMF 1.1.11. © 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved. Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
    Stranica je generirana za 0.784 sekundi uz 25 upita.
    Templates: 2: index (default), Display (default).
    Sub templates: 4: init, main_above, main, main_below.
    Language files: 3: index.croatian-utf8 (default), Modifications.croatian-utf8 (default), HidePost.croatian-utf8 (default).
    Files included: 15 - 615KB. (show)
    Cache hits: 12: 0.00088s for 77340 bytes (show)
    Queries used: 25.

[show queries]