Forum-OPP
Srpanj 31, 2014, 17:31 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Forum   Pomoć KONTAKT Igre Pravila Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Koliko roditelji utječu na naš životni put?  (Posjeta: 2788 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
eddy
slutty, not easy
Administrator
Ovisnik

Spol: Ženski

Thank You
-Given: 755
-Receive: 573

Awards
« Odgovor #25 : Rujan 02, 2008, 12:34 »

Inat

I nije mi žao, ni najmanje. A oni su se pomirili i sad im je drago.
Evidentirano

totinka
Piskaralo

Thank You
-Given: 0
-Receive: 0

Awards
« Odgovor #26 : Veljača 19, 2012, 21:56 »

ja moram reći da moji starci su sve radili umjesto mene, što mi se na kraju odbilo  u glavu i morala sam sama kroz sve to prolazit.drugima je to jako smetalo što sam nesamostalna, ali što ču sama. čak su mi i jednom spuštali na taj račun, ali eto. danas moru reći da sve radim sama i da mi je to stvarno super. starci mi se dive, jer nisu očekivali od mene da budem samostalna itd...

sada sve sama radim od peglanja, pranja, kuhanja, vozim auto itd...
Evidentirano

zivi dan za danom
RustyNail
Balun,vino,trava,al se nije uništava
Ovisnik

Spol: Muški

Thank You
-Given: 61
-Receive: 159

Awards
« Odgovor #27 : Veljača 19, 2012, 22:02 »

ma bravo za tebe   
Evidentirano

lavica18
ex-staff
Ovisnik

Thank You
-Given: 54
-Receive: 37

mala slatka crvena

Awards
« Odgovor #28 : Veljača 19, 2012, 22:07 »

mi sada sa mojima dosta razgovaramo o svadbi i o kupnji stana i moji imaju pametne savjete jer su naravno prošli svašta u životu, ali ti savjeti više sliče na nametanje što trebamo napraviti kao da je to najbolje za nas sada, a meni se to ne sviđa. moj dragi ponekad popusti pa hoće brže bolje kako oni kažu a ja ludim jer gledajući cjelokupnu situaciju od finnacija do potreba mislim da nije najbolja.....i onda dolazi do sukoba ali se to izgladi.
mislim da sada malo previše nameću svoje mišljenje koje liči da baš to trebamo napraviti sada.....teško se oduprijeti s obzirom da je svaki savjet koristan.....a mi smo neiskusni oko nekih stvari
Evidentirano

Želimo li spoznati što ljubav jest, mora nam biti jasno da poanta ljubavi nije u voljenju nekoga ili nečega, nego u prepoznavanju sebe kao ljubavi koja voljenjem živi ono što ona istinski jest!
puti
Profesionalac

Thank You
-Given: 31
-Receive: 94

Awards
« Odgovor #29 : Veljača 19, 2012, 22:31 »

na mene su utjecali tako da sam na njihovim 'greškama' izgradila stav kakva nesmijem biti i kakvim tijekom mi život nesmije iči..... 
odrasla sam samo s mamom i jako rano sam se osamostalila,još ko djete..... nije me imo ko ni kad razmazit,ali sam sad drugačija osoba od svoje mame.
nedam si toliko srat po glavi od svakog,kad danas s njom pričam i pitam je zašto nešto ili nekog trpiš godinama bez pružanja otpora ona slegne ramenima i kaže da drugačije nije znala 
a ja sam totalno drugačija od nje....možda je i do osobnosti,ali mislim da najviše zbog njenog katastrofičnog i nasilnog braka ja recimo nikad nisam imala dečka koji ima imalo agresivnosti u sebi..ili ju je ispoljio.... odma postavljam stvari na svoje mjesto... vjerujem da je to radi toga.i da su takve stvari najviše utjecale na moj život..... 

Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Forum-OPP | Powered by SMF 1.1.11. © 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved. Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.7 sekundi uz 26 upita.
Templates: 2: index (default), Display (default).
Sub templates: 4: init, main_above, main, main_below.
Language files: 3: index.croatian-utf8 (default), Modifications.croatian-utf8 (default), HidePost.croatian-utf8 (default).
Files included: 15 - 613KB. (show)
Cache hits: 11: 0.00080s for 77520 bytes (show)
Queries used: 26.

[show queries]