Forum-OPP
Kolovoz 27, 2014, 15:07 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Forum   Pomoć KONTAKT Igre Pravila Contact Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Regresija razvoja  (Posjeta: 26457 )
Opis: I kako se Kety i ja nosimo sa time
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
lu
Administrator
Ovisnik

Spol: Ženski

Thank You
-Given: 1560
-Receive: 745

Awards
« Odgovor #175 : Srpanj 04, 2010, 10:23 »

Slažem se sa Twinkicom. Ne radi se tu o nekakvom inatu, nego o normalnom, uobičajenom postupku, a na kraju krajeva i o tvom djetetu. Ako ne znaju postaviti dijagnozu neka to napišu kao i što je sve napravljeno za vrijeme liječenja.
Evidentirano

U usporedbi s onim ŠTO me okružuje ja sam mlada, a u usporedbi s onima TKO me okružuje, priznajem da sam stara.
twinkielittlestar
Moderator
Ovisnik

Thank You
-Given: 274
-Receive: 561

Kad bi svi, ljudi na svijetu...la la la...

Awards
« Odgovor #176 : Srpanj 04, 2010, 10:38 »

Evo još jedne informacije :

Ako je ležala na neurologiji pa je premještena na nefrologiju, u istoj toj bolnici, onda i neće dobiti otpusno sa neurologije ALI na tom otpusnom sa nefrologije mora pisati sve šta se radilo na neurologiji... Pod obavezno!

Znaš valjda da mi se muž bavi time pa ti je to iz prve ruke.
Evidentirano

I am a little   Ne mogu vas navući da dođete ali vas mogu natjerat da odete!  
kiss
Rođena s vukovima!
ex-staff
Ovisnik

Thank You
-Given: 130
-Receive: 77

Awards
« Odgovor #177 : Srpanj 04, 2010, 11:33 »

Slažem se sa Twinky, njihova je obaveza dati ti otpusnoi pismo. Neće, pa lijepo im reci da je to njihova obaveza i ukoliko ti ne daju otpusno pismo da ćeš zvati novinare.
Pa ćeš viditi onda što kažu.
Evidentirano

•●●• .♥♥♥ ~ Sve Sto Radim Ispadne po Mome...Zajebana Jesam Al Takvu Me Vole ღ •●●• ♥
♪♫ Cassidy ♫♪
ex-staff
Ovisnik

Thank You
-Given: 110
-Receive: 133

Awards
« Odgovor #178 : Srpanj 06, 2010, 18:24 »

Ništa na otpusnom pismu sa nefrologije ne spominje neurologiju. kad sam bila kod neurologice zadnji puta, rekla mi je da je ona pismo napisala, ali to je samo rekla-kazala. Uglavnom, tužiti opet nekoga, nema smisla, kome da se ja onda javim? Ionako sam ostala solo u svemu sa njom, jedino kome je još stalo do Ketynog zdravlja je Docent Harjaček i njemu bih oskara dala.

Ja ću kad dobijem sve papire ovih dana, otići još jednom kod neurologice, možda ju je bjesnoća od prošlog puta popustila pa da vidim kako će se ponašati.

Uglavnom, imamo novosti, nalaz denzitometrije je opet otišao u kiki, nalaz je katastrofa, došlo je do pogoršanja unatrag šest mjeseci, RTG snimke cijele kralježnice su bljak (blago rečeno), ovih dana idemo kod Harjačeka pa ćemo vidjeti šta će on reći.

Otpusno sa neurologije sam uvijek čekala po šest mjeseci, samo što je ovaj puta dr rekla da ga je već napisala, iako joj ništa nisu radili. Uglavnom, doktorica nije sva svoja, i nije mi žao napisati to, jer je njezino ponašanje krajnje bezobrazno i neetično, riječi da je ona satima provela sa mojim djetetom i da ona tremora nije vidjela je čista laž jer sam ja tamo bila po cijele dane i ja nju blizu mog djeteta nisam vidjela. Uglavnom..ne znam šta ću sa njom, skupljam snagu da opet odem do nje...
Evidentirano

♪♫ Cassidy ♫♪
ex-staff
Ovisnik

Thank You

Awards
« Odgovor #179 : Listopad 30, 2010, 14:31 »

Evo da Vam samo javim da otpusno pismo sa Neurologije još dan danas nismo dobili i smatram da nećemo.
Ali ok, sve je to bilo pa prošlo. Sad smo u nekim drugim "vodama".
Evidentirano

lu
Administrator
Ovisnik

Thank You

Awards
« Odgovor #180 : Listopad 30, 2010, 14:38 »

Jesi li im napisala kakav upit u vezi otpusnog pisma?
Evidentirano

U usporedbi s onim ŠTO me okružuje ja sam mlada, a u usporedbi s onima TKO me okružuje, priznajem da sam stara.
♪♫ Cassidy ♫♪
ex-staff
Ovisnik

Thank You

Awards
« Odgovor #181 : Listopad 30, 2010, 15:07 »

Ne želim sa budalom uopće imati posla. Znam kakve su procedure i sve sam to već prolazila. Sad imamo drugu neurologicu, konačnu dijagnozu i idemo dalje. Vračati se na budalu nema smisla, bezveze samo više papirologije a od toga nemamo ništa, niti ja a pogotovo ne Kety.
Evidentirano

lu
Administrator
Ovisnik

Thank You

Awards
« Odgovor #182 : Listopad 30, 2010, 15:14 »

Pa tim više ako imaš novog liječnika. Ja bih se baš zainatila pa se malo dopisivala. Nemaš kaj izgubiti.
Evidentirano

♪♫ Cassidy ♫♪
ex-staff
Ovisnik

Thank You

Awards
« Odgovor #183 : Listopad 30, 2010, 15:21 »

Nemaš pojma koliko smo živaca potrošile, najviše ja u zadnjih par mjeseci, mislila sam ja nju "naći" usput na odjelu, ali znam da bih ju udavila da ju vidim. Imam za izgubiti ovo malo živaca što mi je ostalo.
Evidentirano

Str: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Forum-OPP | Powered by SMF 1.1.11. © 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved. Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.739 sekundi uz 27 upita.
Templates: 2: index (default), Display (default).
Sub templates: 4: init, main_above, main, main_below.
Language files: 3: index.croatian-utf8 (default), Modifications.croatian-utf8 (default), HidePost.croatian-utf8 (default).
Files included: 15 - 615KB. (show)
Cache hits: 13: 0.00104s for 77423 bytes (show)
Queries used: 27.

[show queries]