Forum-OPP
Srpanj 26, 2016, 02:37 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Forum   Pomoć KONTAKT Igre Pravila Contact Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Šimširov moljac  (Posjeta: 1304 )
Opis: :(
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
lu
Administrator
Ovisnik

Spol: Ženski

Thank You
-Given: 1679
-Receive: 805

Awards
« : Rujan 09, 2014, 20:56 »

Imala sam duž cijelog dvorišta šimširovu živicu. Najednom, gotovo preko noći se sve posušilo. Na žalost kasno sam saznala da po Hrvatskoj od prošle godine hara šimširov moljac, čije mini gusjenice jedu listiće odozdola pa se ne uočavaju odmah, nego kada narastu i pojedu cijele listove. Na žalost morali smo posjeći svu živicu jer je bila prepuna crva.
Ako imate šimšir u dvorištu, provjerite ima li crva. Ako su se pojavili, mehanički ih istresite i uništite, pa onda još i poprskajte insekticidom. Ali ako te nametnike imate vi, vjerojatno niste jedini u susjedstvu pa to i neće biti od velike koristi jer će se proširiti opet.
Evidentirano

U usporedbi s onim ŠTO me okružuje ja sam mlada, a u usporedbi s onima TKO me okružuje, priznajem da sam stara.
 Str: [1]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Forum-OPP | Powered by SMF 1.1.11. © 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved. Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.591 sekundi uz 26 upita.
Templates: 2: index (default), Display (default).
Sub templates: 4: init, main_above, main, main_below.
Language files: 3: index.croatian-utf8 (default), Modifications.croatian-utf8 (default), HidePost.croatian-utf8 (default).
Files included: 15 - 616KB. (show)
Cache hits: 11: 0.00099s for 76984 bytes (show)
Queries used: 26.

[show queries]