Forum-OPP
Kolovoz 29, 2014, 18:19 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Forum   Pomoć KONTAKT Igre Pravila Contact Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Zagreb Pride: Hrvatska to može progutati!  (Posjeta: 3580 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Aegon
Hondakepiran
ex-staff
Ovisnik

Spol: Muški

Thank You
-Given: 146
-Receive: 440

Iron throne

Awards
« Odgovor #50 : Listopad 22, 2010, 12:50 »

"Mi ih ne mrzimo. Bog ih mrzi!", Eh pa sad..

Sva sreca pa znaju o cemu Bog razmislja, pa provode njegove misli. 
Evidentirano

Nacin razmisljanja vlasti: Ako se krece, oporezuj. Ako se nastavi kretati, reguliraj. Ako stane, subvencioniraj.
vlado01
Ovisnik

Thank You
-Given: 14
-Receive: 138

Preljub je primjena demokracije na ljubav

• Awards

• Awards
    « Odgovor #51 : Listopad 22, 2010, 13:00 »

Inače, gledala sam neku emisiju kad je bio neki tipa Pride u Americi i skupilo se društvo vjernika s transparentima "Fags go away!" i varijacije na temu. I sad pitaju njih "Zašto mrzite homoseksualce?" - svi do reda su odgovorili "Mi ih ne mrzimo. Bog ih mrzi!", Eh pa sad..

A isto razmišljaju i naši svečenici. Ok ne svi, al mislim da dost njih misli isto: http://danas.net.hr/hrvatska/vbulic/page/2010/10/22/0131006.html?pos=n0

Hm koriste vjeru da bi prikrili ksenofobiju ,
    svećenici isto misle da bog mrzi pa mržnja tj bog ne pozna mržnju ,
    već ako svećenici imaju sposobnost komunicirati sa bogom (a imaju klinac ko što ja znam španjolski ) neka upitaju boga dali im on kazuje da diraju malu dijecu i da budu pedofili ????

Pedere cemo osudjivati a o zlodjelima u redovima crkve šuti se ko zaliven
    Evidentirano

Guiness
    moderator
    Ovisnik

Spol: Ženski

Thank You
    -Given: 246
    -Receive: 202

Awards
    « Odgovor #52 : Listopad 22, 2010, 13:08 »

Tako je, i već sam negdje rekla kak mi nejdu tolko na živce vjernici nego Crkva kao ustava koja je jednaka nekoj mafijaškoj obitelji sa Sicilije i koja ima toliku moć manipulirati sa svim tim vjernicima koji slijepo slušaju propovijedi svečenika.
    Evidentirano

You gotta be rich to be insane, losing your mind is not a luxury for the middle class.
    milenanik3
    Piskaralo

Spol: Ženski

Thank You
    -Given: 37
    -Receive: 17

WWW Awards
    « Odgovor #53 : Listopad 22, 2010, 15:42 »

Inače, gledala sam neku emisiju kad je bio neki tipa Pride u Americi i skupilo se društvo vjernika s transparentima "Fags go away!" i varijacije na temu. I sad pitaju njih "Zašto mrzite homoseksualce?" - svi do reda su odgovorili "Mi ih ne mrzimo. Bog ih mrzi!", Eh pa sad..

A isto razmišljaju i naši svečenici. Ok ne svi, al mislim da dost njih misli isto: http://danas.net.hr/hrvatska/vbulic/page/2010/10/22/0131006.html?pos=n0

Odgovor,da ljudi ne mrze homoseksualce nego da ih Bog mrzi jest isforsiran odgovor,i veoma uvjetovan.No,Amerikanci često pričaju gluposti,to i nije nova stvar.
    Dio naših svećenima,ja stvarno vjerujem da ih je samo dio,pretjeruju u svojim izjavama.Nigdje nije ni Bog a ni Isus Krist naveo ništa o homoseksualcima.O njima je pisao Sv.apostol Pavao /koji je odgojen i odškolovan u farizejskoj obitelji/ u svojim poslanicama/pismima svojim sunarodnjacima i kršćanskim prijateljima.
    Dakle osoba sa i malo mozga i srca koja pri tome još vjeruje u Evanđelje /Radosnu vijest Isusa Krista,koje govori o milosnom dolasku i spašenju Isusa Krista koji nam je Oca predstavio kao Onoga koji sve ljude ljubi bez obzira na boju kože,rase,spola i svih mogućih razlika/ ne može ni pomisliti a kamoli pričati o Božjoj mržnji ili bilo kakvom antagonizmu.
    Ne zavaravajmo se,Bog je Ljubav i to je ono što uvijek i zauvijek trebamo imati na umu.Nije Bog taj koji je ljude odvajao po bilo čemu.Za Boga smo svi mi pojedinačno ljubljena Njegova djeca koja imaju prava na spas kojeg je Isus Krist donio za sve ljude.
    Ništa drugog,i nikome drugome ja ne mogu vjerovati jer sam Bog je rekao da će mnogi dolaziti a koga će On priznati za svoje,jednog dana biti će svima jasno.U to vjerujem,s time živim.
    Evidentirano
     Str: 1 2 [3]   Gore
      Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Forum-OPP | Powered by SMF 1.1.11. © 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved. Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
    Stranica je generirana za 0.634 sekundi uz 24 upita.
    Templates: 2: index (default), Display (default).
    Sub templates: 4: init, main_above, main, main_below.
    Language files: 3: index.croatian-utf8 (default), Modifications.croatian-utf8 (default), HidePost.croatian-utf8 (default).
    Files included: 15 - 615KB. (show)
    Cache hits: 11: 0.00078s for 77056 bytes (show)
    Queries used: 24.

[show queries]