Forum-OPP
Rujan 21, 2014, 22:08 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Forum   Pomoć KONTAKT Igre Pravila Contact Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Priča - napadaji panike!  (Posjeta: 7912 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
rocker
Početnik
*

Thank You
-Given: 0
-Receive: 0

Awards
« : Veljača 21, 2011, 03:34 »

Imam 20 godina, zdrav sam (mada se ne bavim učestalo sportom, prehrana mi je ukurcu, zna se desit i da jedem jednaput dnevno, nemam apetita, imam podočnjake ko da nisam spavao 10 godina, kažu mi doma da sam smršavio mada ja to ne vidim na sebi, BIORITAM mi je totalno izokrenut - spavam preko dana, visim na kompjuteru i internetu do 4-5 ujutro) vrlo sam dobar student, optimističan sam, samopouzdan, život mi je zaista nije loš, mada je ponekad možda malo premonoton (uvijek jedan te isti kurac, iz dana u dan) bla bla bla... jednog dana nadam se da ću biti dipl.ing. struke ako ne i magistar i boli vas kurac za to, ovo je samo moja namjera da se malo prokurčim i to je to. U vezi sam 6 mjeseci (s curom koja je imala težu traumu u ranijem djetinjstvu, nemam pojma koliko je sada važno to). Želim se ovom temom pokazati u pravom svjetlu, neću se pretvarati niti pisati na ljepši, indikretniji način, sve šta mi je u glavi i osjećajima to ću i napisati, mada već sada mogu pretpostaviti da mislite za mene da sam jako prost i bezobrazan čovjek. Iskreno, ja za to sebe uopće ne mislim. Dobro, možda ponekad. Ali vjerujem u to da sam dobrica i spreman pomoći ljudima u problemu, kakve god da je prirode. Obećao sam sam sebi da nema više alkohola, kave, cigareta i ostalih supstanci za pušenje  i sličnih "trigera" za napadaje, tj. okidača koji ih potiču. Možda bi bilo važno napomenuti da svake večeri prije nego zaspem slušam HIPNOZE sa dizanje sampouzdanja?

Sposoban sam uraditi više stvari i bolje uraditi stvari nego većina prosječnih ljudi - svirati gitaru, izrađivati origamije, vrlo brzo naučiti nove stvari, ambiciozan...

Primjetili ste i do sada da mi se po glavi motaju SITNICE (toliko sam nevažnih stvari napisao do sada a nisu vezane uz moj problem), non-stop provodim vrijeme RAZMIŠLJAJUĆI, o glupostima, detaljima, o nekakvom premještanju fizičkih stvari, tek samo toliko da ih premjestim (npr. kemijsku da premjestim iz košare na stol, mijenjam redoslijed knjiga na polici i slično), gubim vrijeme uzaludno, RAZMIŠLJAJUĆI o nekim sitnim stvarima, problemčićima, gubim energiju na to. U glavi imam milijun stvari, milijun informacija, imam ponekad osjećaj da ih trebam izbaciti iz sebe, SVE me ZANIMA, u SVE se RAZUMIJEM, imam osjećaj da bi ponekad mogao naučiti kvantnu fiziku u samo par dana kad ne bi bio toliko lijen. Ponekad se osjećam kao i onaj luđak-genijalac iz filma Avijatičar, glumi ga Leonardo DiCaprio, na kraju filma udara glavom u stolicu i proljeva se mlijekom...

U glavi imam na milijune, tone, milijarde INFORMACIJA, sve me zanima, sve želim znati, hoću naučiti, mogu pričati o bilo čemu i vjerujem da je to također jedan od mojih poremećaja (NEMOJTE ovo gledati kao neki primarni znak ambicioznosti, ja doživljavam osobno kao problem, to mi ispija energiju, kao da je protiv moje volje). Bavim se GLUPOSTIMA, znam točno di su mi fleke od paste za zube na ogledalu u kupaonici, znam točno koliko ima majčina biljka listova u kuhinji, defintivno sam preuredan, pazim kako su mi raspoređeni gelovi i šamponi za tuširanje u tuš kabini i ne volim kad se taj "redoslijed" poremeti!

Non - stop, iz dana u dan imam glavobolje i to u zadnjem gornjem dijelu glave (za to sam do sad krivio gel za kosu i odmah bi izašao iz kuće) - no, izgleda da nije tako. Uz te silne glavobolje imam i česte upale grla (da, non stop mi je grlo upaljeno), vjerovatno je to povezano s mojim problemom.

Zadnjih mjesec dana, otkako je prošlo od prvog paničnog napadaja, psihički sam rastrojen. Osjećam se loše emocionalno (riješavao sam nekakav "kviz" o depresiji i primjetio sam da sam dobio 8 a blaga depresija je tek s 11 bodova, mada i sam znam da nisam u depresiji, jer imam volje za životom, sretan sam čovjek, ambiciozan, želim rasturati dalje, penjati se i ostvarivati ciljeve!). I od tad mi se po glavi mi se non - stop vrte raznorazna RUŽNA i NEGATIVNA razmišljanja, da nisam normalan, da sam sigurno lud, da će me kad - tad strpati u ludnicu, čim mi takve stvari uopće padaju napamet, ponekad mi dođe razmišljanje da sam možda ili ću biti opasan za sebe ili svoju okolinu, da neću imati više zdravog razuma, da ga gubim i da ću totalno popizditi i morati zatražiti da mi naprave lobotomiju... Ovo mi je prvo iskustvo da se tako osjećam, ljudi, o čemu se radi?

Nadalje, osim šta sam psihički totalno rastrojen zadnjih mjesec dana, razmišljam o sranjima i glupostima i gluposti i sranja mi padaju napamet, boli me glava iz dan užasno, osjećam da ludim sve više iz dana u dan (to nije normalno jel tako?), opisati ću vam svoj prvi napadaj panike koji se desio prije mjesec dana.

Bilo je oko 2 ujutro (a negdje oko 23 sata smo pili kavu, skontao sam da je moguće da mi je to "triger") kada sam odlući leći u krevet, no tada su mi u glavu dopršala razmišljanja "zašto me tako često boli ta glava?" i razmišaljam i razmišljam (još jedanput moj problem je da STALNO o NEČEMU, BILO ČEMU pa ponekad i potpuno nevažnom razmišaljam i razmišljam)... kad najednom u samo od sebe "oh, sranje, mora da imam tumor mozga!" - BAAAM! prvi napadaj - srce tuče 100 na sat, gotov sam, umrijet ću, ne mogu više, smrt se približava, dišem jedva, sa kratkim i plitkim udisajima i izdisajima, pokušavam se smiriti ali ne ide, ne ide... ne znam ni ja sam šta se dešava, osim da sa živčanio i preznojavao se do nekih 8 ujutro, tada sam zaspao od iscrpljenosti...

Prije cca. 2 tjedna desio mi se predzadnji napadaj panike, bilo je kasno uvečer i cura i ja gledali smo onaj šugavi horor The Ring, kad opet samo najedanput - srce udara 200 na sat, nemam kisika, mislim da ću umrijeti, nekako se i to smirilo, ali mi je uvijek ostalo SVJESNO i razmišljao sam o tome tokom cijele večeri, nije izlazilo iz glave da bi se negdje na kraju rasplakao (nisam više mogao izdržati, stvarno...), to sve šta mi se motalo i mota po glavi me jako pogodilo i još uvijek pogađa i mislim si ČOVJEČE, DAL SAM TO STVARNO JA??? (ali ne bi rekao da sam pod stresom jer ni sam ne znam kako bi definirao stres, niti se osjećam živčanim). Zaista se ponekad sam sebi čudim, i izgledam sam sebi kao neki potpuni luđak i manijak u stilu - JEBOTE, KAKO TO TEBI MOŽE, TAKVE STVARI UVRNUTE DA PROLAZE KROZ GLAVU??? (dešava se i to da me pale neke zaista čudne i uvrnute stvari tokom i u seksu)

Zadnji napadaj panike mi se desio prije tri noći... ugasio sam laptop, lego u krevet, tako se desilo da sam baš dobio 3-4 usrana potkožna prištića, na prsima, ispod pazuha i na vratu... razmišljam o tome - a KAD ONO OPET NAJEDNOM "dođe" mi to u glavu - čovječe, pa ti mora da si jako bolestan, ko bi samo tako najedanput dobio 3-4 potkožna prišta na takvim mjestima, s tobom nije definitivno nešto u redu... BAAAM, kuce lupa opet 200 na sat, gotovo je, umrijet ću, bolestan sam, puštam roditelje, curu iza sebe, sve... nema me, opet nemam kisika, plitki udisaji - izdisaji i ovaj zadnji napadaj mi je prvi koji je bio popraćen treskavicom, tj. da sam se tresao i imao neki čudan osjećaj hladnoće. Ovaj zadnji put je uspio prevladati moj zdravi razum i polako sam se smirio, sam sebe, govoreći si u glavi, SVE JE OK, SMIRI SE BUDALO JEDNA, KOJI TI JE ČOVJEČE...i zaista sam se smirio brzo...

Dakle, ljudi moji dragi, o čemu se radi?
« Zadnja izmjena: Veljača 21, 2011, 03:38 rocker » Evidentirano
rocker
Početnik
*

Thank You

Awards
« Odgovor #1 : Veljača 21, 2011, 04:55 »

i uz sve to... čitajući malo na internetu, uz sve ovo gore navedeno izgleda da i "posjedujem" većinu opsesivno-kompulzivnih simptoma iltiga prisiline neuroze, moram po milijun puta provjeravat jesam li točno stavio budilicu na mobitelu točno u 08:05, pa opet provjeravam jesam li stavio, pa gasim - palim svjetlo sto puta, ulazim u prazne sobe samo otvarajući vrata i gledajući u njih, premještam stvari s jednog mjesta na drugog, zaključavam i otključavam ulazna vrata svaki puta kada prođem pored njih...
Evidentirano
Guiness
moderator
Ovisnik

Spol: Ženski

Thank You
-Given: 246
-Receive: 202

Awards
« Odgovor #2 : Veljača 21, 2011, 10:00 »

Ovo me podsjeća na onaj film sa Jack Nicholsonom "Bolje ne može".
I definitivno kužim pod kojim si pritiskom. Jesi razmišljao o psihijatru? Ja definitivno ne podržavam psihiće jer im je svako rješenje nakljukat te antidepresivima, al možda ti zbilja treba stručna pomoć?
Evidentirano

You gotta be rich to be insane, losing your mind is not a luxury for the middle class.
ian_gillan
Tko pod drugim jamu kopa nos :D:D
Ovisnik

Spol: Muški

Thank You
-Given: 11
-Receive: 118

I onda mi ove dvije navlakuše samo minuse daju...

Awards
« Odgovor #3 : Veljača 21, 2011, 11:02 »

Ja ne volim ljude poput tebe.
Evidentirano

"Mi smo kaubojci
i volimo pištolje
ubili smo šerifa
i karali sve drolje"

Ice
lu
Administrator
Ovisnik

Thank You
-Given: 1567
-Receive: 746

Awards
« Odgovor #4 : Veljača 21, 2011, 11:35 »

Hvala na otvorenoj ispovijedi.
Bilo bi lijepo kada bi ovako otvoreno mogao razgovarati sa svojim liječnikom. Preporučam jedan dobar sistematski pregled kako bi otklonio sve sumnje u tjelesne bolesti (npr zašto ne pregledati štitnjaču, poremećaj nje dovodi do većine tvojih problema, a liječi se bez problema). S druge strane zasigurno imaš i opsesivno kompulzivne simptome. Razgovor sa psihoterapeutom može samo pomoći ako to uopće želiš, jer na trenutak mi se učinilo da si zapravo hipohondar. Javi se mailom. Tako ti je sigurno lakše ostvariti prvi kontakt. Evo jednog nasumce odabranog: http://www.psiha.info/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=6&Itemid=4
Evidentirano

U usporedbi s onim ŠTO me okružuje ja sam mlada, a u usporedbi s onima TKO me okružuje, priznajem da sam stara.
twinkielittlestar
moderator
Ovisnik

Thank You
-Given: 275
-Receive: 571

Kad bi svi, ljudi na svijetu...la la la...

Awards
« Odgovor #5 : Veljača 21, 2011, 13:51 »

Moj savjet ti je da takve probleme ne ideš rješavati sa hrpom nepoznatih ljudi ( sa nama ovdje, npr. ) 
Ako ti se stvarno događa to šta se događa, preozbiljno je da bi rješavanje problema odgađao na ovaj način. Kreni od svoje doktorice opće prakse i moli je da ti da uputnicu za psihijatra ili psihologa. To je put kojim trebaš ići.
Evidentirano

I am a little   Ne mogu vas navući da dođete ali vas mogu natjerat da odete!  
sibirska pijavica
Ovisnik

Thank You
-Given: 202
-Receive: 226

Awards
« Odgovor #6 : Veljača 21, 2011, 16:25 »

Mislim da ti nije nista. Kako si opisao cini mi se da nisi imao panicne napade jer bi zavrsio na hitnoj...a ne se sam od sebe smirio. Cini mi se da trazis paznju....malo razmisli o svome odnosu sa roditeljima
Evidentirano

I\\\'m not mean. You \\\'re just a sissy.
eddy
slutty, not easy
Administrator
Ovisnik

Thank You
-Given: 755
-Receive: 573

Awards
« Odgovor #7 : Veljača 21, 2011, 16:33 »

Poprilično sam sigurna da ćeš od psihijatra ili liječnika opće prakse dobiti neku vrstu sedativa i u najboljem slučaju kontrolni razgovor za mjesec ili više dana.  

Inače, mislim da je za takve napadaje panike kriv neki događaj, strah, podsvjesna misao ili želja... i da nije dovoljno naučiti kontrolirati reakciju i popiti tabletu nego otkriti što je pravi razlog za takve reakcije.

Mislim da ti nije nista. Kako si opisao cini mi se da nisi imao panicne napade jer bi zavrsio na hitnoj...a ne se sam od sebe smirio.

Ne vodi svaki panični napadaj na hitnu, niti su svi isti.  

Citat:
malo razmisli o svome odnosu sa roditeljima

Evidentirano

sibirska pijavica
Ovisnik

Thank You

Awards
« Odgovor #8 : Veljača 21, 2011, 16:45 »

Pa nisu svi isti, ali izgleda da ih on ima malo malo...i kako kaze srce mu brzo lupa...ziher neces doma lezati i misliti kako umires nego ces "djelovati".

Ne kuzim sto je smjesno...90% problema krece od doma.
Evidentirano

masiracha
original
moderator
Ovisnik

Thank You
-Given: 122
-Receive: 103

Awards
« Odgovor #9 : Veljača 21, 2011, 16:55 »

Moj savjet ti je da takve probleme ne ideš rješavati sa hrpom nepoznatih ljudi ( sa nama ovdje, npr. ) 
Ako ti se stvarno događa to šta se događa, preozbiljno je da bi rješavanje problema odgađao na ovaj način. Kreni od svoje doktorice opće prakse i moli je da ti da uputnicu za psihijatra ili psihologa. To je put kojim trebaš ići.

ovo podpisujem..kao i lujkin post..
Evidentirano

eddy
slutty, not easy
Administrator
Ovisnik

Thank You

Awards
« Odgovor #10 : Veljača 21, 2011, 17:07 »

Pa nisu svi isti, ali izgleda da ih on ima malo malo...i kako kaze srce mu brzo lupa...ziher neces doma lezati i misliti kako umires nego ces "djelovati".

Kako misliš da ćeš djelovati? Ne zoveš hitnu, vatrogasce i policiju jer ti je srce počelo lupati, pogotovo ne prvi put. Kad se tome pribroji panika koja zna paralizirati, uopće ne čudi ležanje u strahu i misli o smrti.
Nekoliko prijatelja je prolazilo kroz takve napade i svi se slažu da u početku uopće ne možeš djelovati.

Problemi i njihovi uzroci kreću odasvud pa je poprilično banalno prvo reći nije ti ništa i prebaciti lopticu na odnos s roditeljima.
(iako priznajem da je zanimljivo da u cijeloj priči ni riječi o obitelji - ne samo roditeljima. )
Evidentirano

puti
Profesionalac

Thank You
-Given: 31
-Receive: 94

Awards
« Odgovor #11 : Veljača 21, 2011, 18:32 »

ja ne kužim točno....na momente mi se čini da fakat imaš problema,na tren da ti je samo jako dosadno..pogotovo kaj naglašavaš da te SVE zanima...pa ne kužim otkud toliko praznog prostora za suluda razmišljanja koja te muče  očito je da si došo do hipohondra,ali si toga i sam svjestan.....
možda bi stručna osoba znala postavit pravo pitanje za razliku od nas koji samo možemo nagađat iz onog kaj si napisal
Evidentirano
sibirska pijavica
Ovisnik

Thank You

Awards
« Odgovor #12 : Veljača 21, 2011, 20:46 »

Kako misliš da ćeš djelovati? Ne zoveš hitnu, vatrogasce i policiju jer ti je srce počelo lupati, pogotovo ne prvi put. Kad se tome pribroji panika koja zna paralizirati, uopće ne čudi ležanje u strahu i misli o smrti.
Nekoliko prijatelja je prolazilo kroz takve napade i svi se slažu da u početku uopće ne možeš djelovati.

Problemi i njihovi uzroci kreću odasvud pa je poprilično banalno prvo reći nije ti ništa i prebaciti lopticu na odnos s roditeljima.
(iako priznajem da je zanimljivo da u cijeloj priči ni riječi o obitelji - ne samo roditeljima. )

Bila sam par puta kraj osobe sa napadom i nije ni malo lijepo...ali ako se dogada navodno cesto gdje mu je cura, mama? netko? Zar nitko ne kuzi da mu se nesto dogada...mislim da je cijeli tekst pretjeran i ne realan.
Voli sebe jako, sam sebi je uber zanimljiv, ali mu fali nesto...sto...ne znamo mi nego on.
Evidentirano

jxl
Nisam znao da ću ti vječno biti greška i uspomena
moderator
Ovisnik

Thank You
-Given: 19
-Receive: 166

Awards
« Odgovor #13 : Veljača 21, 2011, 21:03 »

on oče reči u svom postu da je savršen al da ga nešto jebe   

momak nađi posel uz faks radi nešto korsino ovak si samo propuh koji studira to ti je ko 90 posto naroda      i zato ti je dosadno pa razmišljaš o glupostima ....

napravi ovoj maloj bebu    onda budeš samo razmišljal o bebaču  i kaj buš mu dal jesti sutra a nebudu ti gluposti na pameti

pun grad je takvih 
Evidentirano

Ne kuni majko sina jedina koji pije za duše Hrvatskih ratnika...
Zave
Trapi - trapi
Moderator
Ovisnik

Thank You
-Given: 8
-Receive: 77

Volim se gibat, gibat, gibat

Awards
« Odgovor #14 : Veljača 21, 2011, 21:17 »

Napisao si da si student

Pogledaj ovu temu

Od nekuda moraš krenut.
Nije sramota otići na razgovor kod psihologa/psihijatra.

Radi nešto da ne mislis na gluposti
Evidentirano

Od kolijevke pa do groba najljepše je studentsko doba
"Kad izgubiš ponos, nisi izgubio ništa;
kad izgubiš zdravlje, izgubio si pola;
kad izgubiš volju, izgubio si sve.”
rocker
Početnik
*

Thank You

Awards
« Odgovor #15 : Veljača 22, 2011, 23:29 »

@sibirska pijavica - imao sam napadaje panike (4 puta do sad) bez obzira na to šta nisam završio na hitnoj (znam šta su napadaji panike otprije, još jedan bliski član obitelji to ima uz anksioznost i uz visok tlak), moj odnos sa roditeljima je užasan, ali vjerujem da je 100% svakom tinejdžeru danas isto, pa nema napadaje panike niti opsesivno - kompulzivne poremećaje... isto tako ne vjerujem da su oni neki razlog tome, osim mog standardnog živciranja kojeg prouzrokuju...

@eddy - od liječnika opće prakse dobio sam pakiranje Helexa 0,25mg svakih 12 sati i tako 15 dana. Rekao mi je ako mi se stanje "ne poboljša" (mada ja ne znam šta se tu ima poboljšavati, kada je sve dobro), da odem na razgovor kod psihijatra (mada bi prije kod nekog psihologa ili neuropsihologa za svaki slučaj, tablete za stalno su mi zadnja opcija). Nije mi ni najmanji problem niti sramota ići kod svih njih i razgovarati o tome. Dobio sam i uputnicu za psihijatra za pregled i mišljenje OKP-a. Zanimljivo je ovo šta si napomenula; da je kriv neki događaj, strah, podsvjesna misao ili želja. Nemam pojma koliko to sada ima veze trenutno s time, ali kad su mi bili najgori dani anksioznosti uz sve gluposti i retardirane koje su mi prolazile glavom, stvari gubljenja kontrole nad tijelom imao sam i neke bolesne seksualne perverzne misli. 

@puti - nisam nikako hipohondar, vjerujem da imam nekih problemčića ko svaka prosječna osoba, ali većinom da mi je jako dosadno!

@jxl - prva rečenica, vjerovao stvarno ili ne, stvarno imam to mišljenje (nemojte me osuđivati šta sam tako egoistična umišljena "osoba puna sebe", isto tako slažem se i da sam propuh  ) i istina je da volim jako sebe i da sam si zanimljiv... (morao sam vam potvrdno odgovoriti na ovo, nije mi bila neka namjera da se "prokurčim" ili "ispadnem faca"), čitajući tvoj post, stvarno sam se 90% našao kompletno u njemu...

Da rezimiram kako stvari teku, u ovih par dana, iz dana u dan mi je sve bolje, niti sam imao napadaje panike, niti razmišljam na onaj način koji sam razmišljao, jedino se sjetim često toga šta mi je prolazilo kroz glavu. Više se ne osjećam "izvan kontrole" niti da gubim kontrolu niti kao da sam psihički pukao. Obavjestio sam sve svoje ukućane i curu da mi se to dešavalo, ali rekao sam dosta, to je iza mene. Hvala Napadajo Panike, probao sam i nikad više, imam i rješenje ako se slučajno opet vratiš.  Do sada, popio sam 3 tablete Helexa 0,25mg. Tlak mi je u redu, sve mi je u redu, osim šta me povremeno (češće boli glava uz "zadnjem gornjem" dijelu), za to sam dosad krivio šta na kosu stavim mokar gel i izađem odmah vani na hladnoću (kaže doktor da je to vrlo moguće). A većinom su baš ti česti bolovi u glavi bili "počeci" paničnih napadaja. Uz odricanje kave, alkohola, cigareta, ostalih supstanci za pušenje, odrićem se i svoje frizure na nekih mjesec dana, da vidim hoće li se poboljšati stvar s glavom).

Još dvije stvari bi volio napomenuti;

-> tokom cijelog današnjeg dana osjećam da mi srce kuca dosta ubrzano, vjerovatno duplo više nego šta mi je inače, čemu to? Čak ni glavobolju ne osjećam toliko više.

-> uz razgovor s curom koja je također imala traumu u ranom djetinjstvu razgovarao sam i zaključio da je i ona imala nešto vezano sa OKP-om, brojala je stepenice non - stop. Rekla je sama sebi da to više ne smije raditi ako ne će izluditi - i stvarno je prestala nakon nekog vremena. Sada je super!  No, moje pitanje je sljedeće, pošto već dobrih 5 godina se "bavim" OKP-om; ulazim u prazne prostorije, otvaram vrata praznih soba pa ih zatvaram, provjeravam non - stop budilicu na mobitelu jesam je točno namjestio, palim - gasim svjetla po sobama po par puta i slične stvari - rekao sam i ja sam sebi DOSTA TOGA!
Moje pitanje za vas je to koliko je odricanje toga dobro (zanima me pošto ja to ZAISTA MOGU!)? Čitao sam negdje da ili ću se "baviti" OKP-om i na taj način RJEŠAVATI STRESA, TJESKOBE unutar sebe (a to će me koštati samo vremena) - što je dobro ili ako kažem DOSTA OKP-u i tim sranjima da će mi se tjeskoba i stres gomilati unutar sebe i može preći u neku goru bolest?

Zahvaljujem!
Evidentirano
sibirska pijavica
Ovisnik

Thank You

Awards
« Odgovor #16 : Veljača 22, 2011, 23:38 »

Mala preporuka: antidepresiv iz skupine SSRI uz obavezno ankisiolitik (helex, xanax...) treba kombinirati dvoje tablete...jer tipa samo antidepresivi mogu imati obrnut ucinak...tako su meni rekli.

- Automatski spojen post: Veljača 22, 2011, 23:39 -   
i da tinajđer od 20 god, e moj rokeru
Evidentirano

puti
Profesionalac

Thank You
-Given: 31
-Receive: 94

Awards
« Odgovor #17 : Veljača 23, 2011, 00:58 »

ja opče neznam kaj da ti velim...ali si me baš iznenadio kaj si se opet pojavio i to sa istom stvari 
pročitala sam sve i kolko mi se čini da si bolje..... daj probaj te sve svoje velike interese i zanimanja pogurat dalje od toga da te SAMO zanima 
e,a fakat si me uveselio s ovim tinejđerom...  čovječe,s 20g več možeš sa starcima imat odnos da se viđate tu i tam nedeljom na ručku...da vidiš kaj bi se slagali 
Evidentirano
eddy
slutty, not easy
Administrator
Ovisnik

Thank You

Awards
« Odgovor #18 : Veljača 23, 2011, 16:59 »

Citat:
moj odnos sa roditeljima je užasan

Pijavica, jebemu, svaka čast, ovak piknut ravno u odnos s roditeljima.   

Tinejđeru, a kaj konkretno da ti se kaže? Perverzne seksualne misli nisu niš posebno ako ti ne smetaju u svakodnevnom funkcioniranju.
I dalje mislim da ti nije problem panika, OKP ni anksioznost, kao ni da će ti lijekovi riješiti uzrok. A koji je uzrok i što te zapravo muči... 

Potpis
 Adolescentica. 
Evidentirano

ღ kača ღ
Ovisnik

Thank You
-Given: 49
-Receive: 161

Awards
« Odgovor #19 : Veljača 23, 2011, 17:33 »

Znači da ni ja nisam normalna pošto brojim stepenice, prozore na zgradi, koliko lampi ima na cesti dok se vozim u autu, koliko ima traka na cesti,...?

Zamaraš se glupostima, ali shvatit ćeš to kada bude prekasno. Shvatit ćeš da život tako nema smisla . Tablete nisu riješenje za tvoje gluposti .
Evidentirano
twinkielittlestar
moderator
Ovisnik

Thank You
-Given: 275
-Receive: 571

Kad bi svi, ljudi na svijetu...la la la...

Awards
« Odgovor #20 : Veljača 23, 2011, 18:08 »

Znači da ni ja nisam normalna pošto brojim stepenice, prozore na zgradi, koliko lampi ima na cesti dok se vozim u autu, koliko ima traka na cesti,...?

Zamaraš se glupostima, ali shvatit ćeš to kada bude prekasno. Shvatit ćeš da život tako nema smisla . Tablete nisu riješenje za tvoje gluposti .

A i ti brojiš tijekom vožnje? 
Evidentirano

I am a little   Ne mogu vas navući da dođete ali vas mogu natjerat da odete!  
ღ kača ღ
Ovisnik

Thank You
-Given: 49
-Receive: 161

Awards
« Odgovor #21 : Veljača 23, 2011, 19:00 »

A i ti brojiš tijekom vožnje? 

Da .
Evidentirano
sibirska pijavica
Ovisnik

Thank You

Awards
« Odgovor #22 : Veljača 23, 2011, 20:30 »

a cuj kaj da ti kazem
Evidentirano

rocker
Početnik
*

Thank You

Awards
« Odgovor #23 : Veljača 24, 2011, 00:48 »

Tinejđeru, a kaj konkretno da ti se kaže? Perverzne seksualne misli nisu niš posebno ako ti ne smetaju u svakodnevnom funkcioniranju.
I dalje mislim da ti nije problem panika, OKP ni anksioznost, kao ni da će ti lijekovi riješiti uzrok. A koji je uzrok i što te zapravo muči... 

Potpis
 Adolescentica. 

Nije baš baš toliko užasan, možemo se pogledati u prolazu u hodniku, recimo... 

Znači "neki" problem postoji, ali nijedan nije tu naveden?
Evidentirano
eddy
slutty, not easy
Administrator
Ovisnik

Thank You

Awards
« Odgovor #24 : Veljača 24, 2011, 11:02 »

Naravno, ništa se ne događa samo od sebe, bez uzroka. 

Razočaranje, strah, previsoka očekivanja, protest, prevelika briga, prerfekcionizam, želja za dokazivanjem, privlačenje pažnje, ljutnja, prevelike ambicije, nezadovoljstvo, višak samopouzdanja, krivnja... Sve to i još puno drugih stvari može i ne mora biti podloga.
Evidentirano

Str: [1] 2   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Forum-OPP | Powered by SMF 1.1.11. © 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved. Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.905 sekundi uz 27 upita.
Templates: 2: index (default), Display (default).
Sub templates: 4: init, main_above, main, main_below.
Language files: 3: index.croatian-utf8 (default), Modifications.croatian-utf8 (default), HidePost.croatian-utf8 (default).
Files included: 15 - 615KB. (show)
Cache hits: 15: 0.00095s for 76694 bytes (show)
Queries used: 27.

[show queries]