Forum-OPP
Rujan 03, 2014, 06:34 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Forum   Pomoć KONTAKT Igre Pravila Contact Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Negativna energija  (Posjeta: 1202 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
lu
Administrator
Ovisnik

Spol: Ženski

Thank You
-Given: 1561
-Receive: 745

Awards
« : Rujan 14, 2011, 09:59 »

Vjerujete li da svaka osoba ima i širi oko sebe određenu energiju (pozitivnu i/ili negativnu)?
Na ovu temu me je potakao razgovor sa svojom srećom, koji je obožavao zaspati na trosjedu u dnevnom boravku i tu se odlično odmorio u 15-ak minuta. Zadnje 3,5 godine na tom ležaju je obitavao njegov tatek. Nakon što on više nije ovdje, mužek se je s guštom uvalio na svoje staro mjesto, ali nakon izvjesnog vremena se ustao strgan i sa jakom glavoboljom. Mislio je da je valjda takav dan, pa to smetnuo s uma, no od tada je isto svaki puta kad se odluči leći na taj ležaj. Sad spominje kako taj trosjed moramo zamijeniti, baciti, spaliti i kupiti novi (još kad bi bilo love za to ).

Da li je moguće da je taj ležaj "upio" nekakvu negativnu energiju obzirom na zdravstveno i psihičko stanje njegovog tateka?
Evidentirano

U usporedbi s onim ŠTO me okružuje ja sam mlada, a u usporedbi s onima TKO me okružuje, priznajem da sam stara.
twinkielittlestar
moderator
Ovisnik

Thank You
-Given: 274
-Receive: 562

Kad bi svi, ljudi na svijetu...la la la...

Awards
« Odgovor #1 : Rujan 14, 2011, 10:29 »

A moguće je svašta   

Ja vjerujem u to da te "negativni" ljudi iscrpe... Onak, direktno, u kontaktu s njima. Osjetiš kad je teško s nekim i kad te osoba opterećuje. A sad, da predmet ima negativnu energiju od nekoga    To ti je već za seriju Skladište 13   
Evidentirano

I am a little   Ne mogu vas navući da dođete ali vas mogu natjerat da odete!  
RustyNail
Balun,vino,trava,al se nije uništava
Ovisnik

Spol: Muški

Thank You
-Given: 61
-Receive: 159

Awards
« Odgovor #2 : Rujan 14, 2011, 10:41 »

I ja razmišljam slično.Neki ljudi jednostavno zrače.Šire oko sebe dobre vibracije i uz njih se osjećaš dobro.A neki ljudi imaju taj "talent" da ubiju raspoloženje gdje god se pojave.Ja to ne zovem pozitivna i negativna energija,meni je prvi legenda,a drugi kreten 
Evidentirano

eddy
slutty, not easy
Administrator
Ovisnik

Thank You
-Given: 755
-Receive: 573

Awards
« Odgovor #3 : Rujan 14, 2011, 14:52 »

Ko što su Twinki i Rusty rekli, postoje ljudi koji gadno iscrpe no ne vjerujem da vam kauč negativno zrači. 

Možda se odbojnost javila na podsvjesnoj razini jer je u glavi slika oca na tom kauču, možda se upio miris osobe u tkaninu pa iz toga vuče asocijacije, moguće da samo treba neku promjenu u boravku da se službeno označi kraj jednog neljepog razdoblja.
Ja bi započela s brisanjem tkanine, novim prekrivačem i malom reorganizacijom namještaja prije bacanja i kupovine novog. 
Evidentirano

lu
Administrator
Ovisnik

Thank You
-Given: 1561
-Receive: 745

Awards
« Odgovor #4 : Rujan 14, 2011, 19:27 »

Bez brige, pošteno sam ga oprala vodenim usisavačem, doslovno oribala. Mislim da mužek nije ni imao u mislima svog starog tamo, nego je nakon nekoliko pokušaja odmora za redom ustanovio da se osjeća loše baš kad je ležao tamo.
Evidentirano

U usporedbi s onim ŠTO me okružuje ja sam mlada, a u usporedbi s onima TKO me okružuje, priznajem da sam stara.
sibirska pijavica
Ovisnik

Thank You
-Given: 202
-Receive: 226

Awards
« Odgovor #5 : Rujan 14, 2011, 20:26 »

Uff, ja sam skužila da neke ljude ne volim, ali nemam neki konkretan razlog "jednostavno negativno zrače". Ne osjećam se ugodno kad su blizu, kad mi se obraćaju itd A ovo za stvari, pa naravno da nam "zrače" loše kad ih vežamo za određene ljude/događe/nešto...ma ja u to  "vjerujem" isto kao i u vraćanje karme
Evidentirano

I\\\'m not mean. You \\\'re just a sissy.
puti
Profesionalac

Thank You
-Given: 31
-Receive: 94

Awards
« Odgovor #6 : Rujan 14, 2011, 20:59 »

Ja vjerujem da predmeti 'udišu' našu energiju i mogu zračiti.
Poznato je da npr.nije dobro posuđivati odjeću..jer zadrži energiju osobe.nema pranje s tim veze.ja mrzim posuđivat obleku,tak me jednom davno jedna pilila za jednu majcu dok nisam popustila.nakon njezinog nošenja,bilo mi ju je užasno nosit.nisam više nikad.tak da vjerujem da je i kauč mogo zadržat lošu energiju.

sljedeći članovi su rekli hvala na ovaj post:

lu

Za ovaj post, 1 član je reklo hvala!
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Forum-OPP | Powered by SMF 1.1.11. © 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved. Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.653 sekundi uz 27 upita.
Templates: 2: index (default), Display (default).
Sub templates: 4: init, main_above, main, main_below.
Language files: 4: index.croatian-utf8 (default), Modifications.croatian-utf8 (default), HidePost.croatian-utf8 (default), ThankYouPost.croatian-utf8 (default).
Files included: 17 - 666KB. (show)
Cache hits: 11: 0.00074s for 76929 bytes (show)
Queries used: 27.

[show queries]