Forum-OPP
Listopad 17, 2017, 10:25 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Forum   Pomoć KONTAKT Igre Pravila Contact Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Invalid gorio na krevetu  (Posjeta: 60410 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
kiss
Rođena s vukovima!
ex-staff
Ovisnik

Spol: Ženski

Thank You
-Given: 127
-Receive: 76

Awards
« : Rujan 09, 2007, 01:18 »

ZADAR - Zadranin Vlado Bračić (69) teško je opečen, a procjenjuje se kako su mu opekline na otprilike 20 posto površine tijela, i to u požaru koji je jučer oko 4.30 sati izbio u prizemnom stanu njegove obiteljske kuće na zadarskim Stanovima.

Njegovi sinovi, Marko, koji stanuje u susjednoj kući, i Ivica, koji živi na katu iznad oca, kazali su nam jučer kako su u noći čuli očevo zapomaganje. - Kad sam izašao iz kuće, vidio sam da iz očeve kuhinje suklja gusti dim te sam utrčao u kuću. Pronašao sam oca kako leži i jauče ispred kauča na kojem je spavao i s kojeg se vjerojatno uspio baciti - ispričao je jučer očajni Marko Bračić, i nastavio:

- Budući da su u kuhinji još gorjeli kauč, drvena lamperija, namještaj, klima i televizor, ne razmišljajući oca sam izvukao na hodnik te njegovu odjeću, koja je gorjela, pogasio rukama. Pritom sam i sam opečen. Priskočio je tada i moj brat Ivica te smo zajednički počeli vodom gasiti požar. Nakon toga pozvali smo vatrogasce, policiju i Hitnu pomoć.

Od liječnika koji je pregledao oca čuli smo kako mu je opečeno otprilike 20 posto tijela, i to opeklinama 3. i 4. stupnja, te kako su to opekline opasne za život - kazala su nam braća Bračić. Njihov je otac prije PU zadarska izvijestila je jučer kako je očevidom ustanovljeno da je požar izazvao kratki spoj na noćnoj lampici koja je stajala na kauču. (G.Š)
Evidentirano

•●●• .♥♥♥ ~ Sve Sto Radim Ispadne po Mome...Zajebana Jesam Al Takvu Me Vole ღ •●●• ♥
sanya
ex-staff
Ovisnik

Thank You
-Given: 94
-Receive: 45

Awards
« Odgovor #1 : Rujan 09, 2007, 01:29 »

jadan covjek 
Evidentirano

Whoever said \\\"Diamonds are girls best friend\\\" never owned a dog <3
lu
Administrator
Ovisnik

Thank You
-Given: 1664
-Receive: 792

Awards
« Odgovor #2 : Rujan 09, 2007, 09:12 »

Dobro da su ga uopće uspjeli čuti u 4,30 ujutro.
Evidentirano

U usporedbi s onim ŠTO me okružuje ja sam mlada, a u usporedbi s onima TKO me okružuje, priznajem da sam stara.
 Str: [1]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Forum-OPP | Powered by SMF 1.1.11. © 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved. Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.576 sekundi uz 26 upita.
Templates: 2: index (default), Display (default).
Sub templates: 4: init, main_above, main, main_below.
Language files: 3: index.croatian-utf8 (default), Modifications.croatian-utf8 (default), HidePost.croatian-utf8 (default).
Files included: 15 - 616KB. (show)
Cache hits: 11: 0.00099s for 77501 bytes (show)
Queries used: 26.

[show queries]