Forum-OPP
Kolovoz 22, 2017, 08:30 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Forum   Pomoć KONTAKT Igre Pravila Contact Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kada osoba u invalidskim kolicima postane roditelj  (Posjeta: 7359 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
lu
Administrator
Ovisnik

Spol: Ženski

Thank You
-Given: 1664
-Receive: 792

Awards
« : Listopad 18, 2015, 10:37 »

Teško je voziti dječija kolica ako si i sam/a u invalidskim kolicima, a nisam baš vidjela nekakve dodatke kako bi se to riješilo. Srednjoškolac iz Detroida je riješio taj problem na ovaj način:

https://www.youtube.com/watch?v=iZsCDkCip0I

Čini mi se jedino malo nespretno rješenje za noge, ali i tome bi se moglo lako stati na kraj ovisno o invaliditetu.
Evidentirano

U usporedbi s onim ŠTO me okružuje ja sam mlada, a u usporedbi s onima TKO me okružuje, priznajem da sam stara.
twinkielittlestar
Moderator
Ovisnik

Thank You
-Given: 275
-Receive: 649

Kad bi svi, ljudi na svijetu...la la la...

Awards
« Odgovor #1 : Listopad 19, 2015, 11:40 »

Vidjeh neke bolje opcije 

sljedeći članovi su rekli hvala na ovaj post:

lu

Za ovaj post, 1 član je reklo hvala!
Evidentirano

I am a little   Ne mogu vas navući da dođete ali vas mogu natjerat da odete!  
kristinazivcic
Početnik
*

Thank You
-Given: 0
-Receive: 1

Awards
« Odgovor #2 : Siječanj 26, 2016, 15:52 »

Poštovani, molimo Vas za sudjelovanje u istrazivanju na temu roditeljstva osoba s motoričkim poremećajima u svrhu izrade diplomskog rada na Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu Sveučilista u Zagrebu.
Na poveznici se nalazi upitnik za osobe s motoričkim poremećajima odnosno tjelesnim invaliditetom, a koje su i roditelji.
Cilj upitnika je istražiti kakvo je Vaše iskustvo roditeljstva, moguće teškoće te na koji način sustav treba olakšati roditeljsku ulogu osobama sa motoričkim poremećajima odnosno tjelesnim invaliditetom
Na pitanja odgovarate potpuno anonimno. Ukoliko Vas zanimaju rezultati istraživanja, molimo Vas pošaljite nam svoju e-mail adresu. Ukoliko poznajete nekoga tko bi mogao također biti naš ispitanik, molimo da proslijedite.
Evo, vidjela sam ovu temu i zaključila da biste mogli biti moji ispitanici za upitnik. Upravo ću pisati između ostalog o različitim vrstama baby tehnologije za osobe s tjelesnim invaliditetom koja omogućuje što neovisnije roditeljstvo
https://docs.google.com/forms/d/1snBd9csAEG4kLjOh4Eqb8-FwJmWzrgK1Q-T6NA44kFg/viewform?usp=send_form

Zahvaljujemo!

Kristina Živčić ( kzivcic11@gmail.com )
Doc.dr.sc. Renata Pinjatela

Sveučilište u Zagrebu
Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet
Odsjek za motoricke poremecaje, kronicne bolesti i art terapije
Borongajska cesta 83f, Zagreb

sljedeći članovi su rekli hvala na ovaj post:

lu

Za ovaj post, 1 član je reklo hvala!
Evidentirano
lu
Administrator
Ovisnik

Thank You
-Given: 1664
-Receive: 792

Awards
« Odgovor #3 : Siječanj 27, 2016, 11:57 »

Prenijela sam ovo i na fejs Centra Dubrava gdje imamo jako puno roditelja sa invaliditetom, pa ako imaš fejs, nalukni se i malo animiraj ekipu.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100004750086070
Evidentirano

U usporedbi s onim ŠTO me okružuje ja sam mlada, a u usporedbi s onima TKO me okružuje, priznajem da sam stara.
 Str: [1]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Forum-OPP | Powered by SMF 1.1.11. © 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved. Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.739 sekundi uz 30 upita.
Templates: 2: index (default), Display (default).
Sub templates: 4: init, main_above, main, main_below.
Language files: 4: index.croatian-utf8 (default), Modifications.croatian-utf8 (default), HidePost.croatian-utf8 (default), ThankYouPost.croatian-utf8 (default).
Files included: 17 - 666KB. (show)
Cache hits: 13: 0.00092s for 78459 bytes (show)
Queries used: 30.

[show queries]