Forum-OPP
Listopad 17, 2017, 08:59 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Forum   Pomoć KONTAKT Igre Pravila Contact Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Marihuana u medicinske svrhe  (Posjeta: 1240 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
lu
Administrator
Ovisnik

Spol: Ženski

Thank You
-Given: 1664
-Receive: 792

Awards
« : Studeni 02, 2015, 09:59 »

Konačno su i naši došli do zaključka da se ulje kanabisa može upotrebljavati u medicinske svrhe. Cijena je prestrašna, ali malo po malo valjda će se i to riješiti kada se počne sa uzgojem kod nas.
Ovaj video govori o upotrebi za smirivanje silovitih napadaja bijesa te samozljeđivanja djeteta oboljelog od autizma. Pa neka netko bude protiv upotrebe ove biljke

https://www.youtube.com/watch?v=mRUWWtTjHPE&feature=youtu.be
Evidentirano

U usporedbi s onim ŠTO me okružuje ja sam mlada, a u usporedbi s onima TKO me okružuje, priznajem da sam stara.
dejanlik
Piskaralo

Spol: Muški

Thank You
-Given: 84
-Receive: 12

Awards
« Odgovor #1 : Lipanj 25, 2017, 15:18 »

2009 godine, sam padom slomio kičmu. Dijagnoza paraplegija.
Mada moguće mi kratkotrajno hodanje uz pomoć štaka.
Naravno kao posljedica ostale u ikontinencija,spazme stalni bolovi itd.. da ne nabrajam većina već zna šta takva ozljeda nosi sve sa sobom.
Dugotrajne terapije, more ljekova dovelo je do toga da su mi i zdravi organi počeli ozbiljno oboljevati.
Istražujući po netu a i iz samih govora političara zapazio sam da ulje od konoplje (indijske). bi mogli pomoći i meni ne u svemu ali barem u većini problema.
Moram dodati da sam i psihički počeo popuštati, povukao se iz društva (aniksioznost).
Vidio sam i čuo da je ulje skupo i da su bolesnici u očaju pokušavajući kupiti ulje od konoplje često bivali prevareni.
Odlučio sam proizvesti to ulje, posadio sam par biljaka i u toku rasta. Probao malo odkidajući komadiće da vidim dali to ima smisla, mada znam da bi ulje bilo korisnije ali biljke još nisu bile sazrjele dovoljno da bih napravio ulje.
Pa sam probao motajući u "joint".
Moje iskustvo:
Bolovi su nestali, tlak se normalizirao, nestala je aniksioznost i strah od okoline. Ja sam bio pun života i veseo da su mi se ukućani smijali i pitali, da šta sam tako danas raspoložen.  Vratio mi se apetit. spavao sam ko beba bez tablete za spavanje.
Spazme u nogama nisam osjećao. Problem sa inkotinencijom nije nestao ali nije mi bio potrebno taj dan da popijem "omnic osac" koji pijem da bih mogao izbaciti svu mokraću iz mjehura, inače dobijem brzo upalu. Vjerujem da je "cbd" (jedan od glavnih sastojaka marihuane). opustio mišiće umjesto omnica, te sam mogao izbaciti mokraću skroz. Ali to je bio sam kratki test, za lječenje uljem potrebni su tretmani od 3 mjeseca da bi mogao točno reći koliko je i u čemu isto pomoglo.
Nažalost nisam uspio napraviti ulje, majka je pronašla tih par stabljika koje sam posadio i prijavila policiji.
Bila mi je to zadnja nada, pijem preko 15-estak raznih tableta dnevno od 2009. ne krećem se, nemogu jesti redovno,a zbog loše imovinske ni moći  hraniti zdravo i sve to skupa dovešće do brze,prerane smrti.
Evidentirano
lu
Administrator
Ovisnik

Spol: Ženski

Thank You
-Given: 1664
-Receive: 792

Awards
« Odgovor #2 : Lipanj 25, 2017, 18:00 »

Sve mi je jasno, ali da te je majka prijavila policiji, to ne mogu prožvakatii.

sljedeći članovi su rekli hvala na ovaj post:

dejanlik

Za ovaj post, 1 član je reklo hvala!
Evidentirano

U usporedbi s onim ŠTO me okružuje ja sam mlada, a u usporedbi s onima TKO me okružuje, priznajem da sam stara.
dejanlik
Piskaralo

Spol: Muški

Thank You
-Given: 84
-Receive: 12

Awards
« Odgovor #3 : Lipanj 26, 2017, 14:07 »

Moja majka je starija žena, neškolovana, Nikada nije bila teže bolesna. Pa ne može razumjeti šta ja proživljavam. Za nju je to droga. I ne želi da joj se sin uza sve probleme još i "drogira". Da je bar počupala ili razgovarala samnom. ali ona je odmah pozvala policiju. Neznam šta će sa tim napraviti dobro za mene. U zatvoru je po zakonu zagarantirana medicinska skrb, ali to je u teoriji. U praksi (a znam jer dok sam bio zdrav bio sam u obližnjem zatoru na kratko zbog prekršaja tj, neplaćenih kazni)Doktor dolazi jednom sedmično. Od brdo zatvorenika koji se prijave za pregled odabere nekolicinu obradi i ode. I to samo ofrlje, ja sam dobio uši dok sam bio tamo i tražio sam samo šampon protiv ušiju. Rekao je: to rješavajte kad izađete van".

Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Forum-OPP | Powered by SMF 1.1.11. © 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved. Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.688 sekundi uz 27 upita.
Templates: 2: index (default), Display (default).
Sub templates: 4: init, main_above, main, main_below.
Language files: 4: index.croatian-utf8 (default), Modifications.croatian-utf8 (default), HidePost.croatian-utf8 (default), ThankYouPost.croatian-utf8 (default).
Files included: 17 - 666KB. (show)
Cache hits: 11: 0.00104s for 77504 bytes (show)
Queries used: 27.

[show queries]