Forum-OPP
Prosinac 20, 2014, 10:38 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Forum   Pomoć KONTAKT Igre Pravila Contact Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Podvojena ličnost  (Posjeta: 17508 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ღ kača ღ
Ovisnik

Spol: Ženski

Thank You
-Given: 49
-Receive: 161

Awards
« : Prosinac 29, 2007, 19:13 »

Podvojena ličnost je psihičko stanje,osoba koje su podvojene ličnosti u principu često omalovažavane i vrijeđane,te su s vremenom postale povučene,a u suprotnom,..želja im je da budu psihički jake osobe. Te osobe su slabe i imaju svoju sliku osobe kakve bi ustvari željele biti,pa se često prepuštaju maštanju te osobe. To je ljudsko tijelo,s jednim mozgom i dva ponašanja,koji doživljavaju stvari na različite načine. To je skrivanje dotičnih individua.

Poznate li osobe s podvojenom ličnošću?

Mislim da je nekako teško s njima voditi nekakav razgovor, jer njihovi snovi su njihov svijet.
Evidentirano
eddy
slutty, not easy
Administrator
Ovisnik

Thank You
-Given: 756
-Receive: 574

Awards
« Odgovor #1 : Prosinac 31, 2007, 01:56 »

ne znam nikoga tko ima medicinski podvojenu ličnost, a to baš nije nešto o čemu se otvoreno govori

poznajem ljude sklone promjenama raspoloženja, u jednom trenutku depresivni i povučeni u sljedećem agresivni i histerični i znam da nije lako voditi razovore vezane za stvari koje ih muće. a kako li je tek se podvojenim ličnostima... mogu samo zamisliti na temelju filmova i serija...
Evidentirano

♪♫ Cassidy ♫♪
ex-staff
Ovisnik

Thank You
-Given: 110
-Receive: 133

Awards
« Odgovor #2 : Travanj 27, 2009, 15:54 »

Podvojena ličnost je još uvijek nejasan pojam koji se ne može tek tako definirati

Jedno su promjene raspoloženja kojima je skoro pa svatko podložan ali svatko to pokazuje na svoj specifičan način.

Ako bi se išlo iz nekog desetog spektra onda bi podvojena ličnost bio netko tko je zapravo dvije osobe u jednoj a to gledajući pak sa znanstvene strane ne bi bilo moguće a i opet sa medicinske

Dalo bi se o tome razglabati kao što je zemlja prije davno bila ravna ploča

A sada opet

Ako su to dvije osobe u jednom tijelu
Koliko su stare? Isto ili je jedna starija?
Kakav bi bio zajednički život takve osobe sa nekom trećom?
Da li je onda to život u troje?
Evidentirano

Zok
ex-staff
Ovisnik

Spol: Muški

Thank You
-Given: 217
-Receive: 84

Awards
« Odgovor #3 : Travanj 27, 2009, 18:57 »

Podvojena ličnost je psihičko stanje,osoba koje su podvojene ličnosti u principu često omalovažavane i vrijeđane,te su s vremenom postale povučene,a u suprotnom,..želja im je da budu psihički jake osobe. Te osobe su slabe i imaju svoju sliku osobe kakve bi ustvari željele biti,pa se često prepuštaju maštanju te osobe. To je ljudsko tijelo,s jednim mozgom i dva ponašanja,koji doživljavaju stvari na različite načine. To je skrivanje dotičnih individua.

Poznate li osobe s podvojenom ličnošću?

Mislim da je nekako teško s njima voditi nekakav razgovor, jer njihovi snovi su njihov svijet.

Ovdje prepoznajem sebe dok sam bio jako mali 6-17.god
Gledajući iz današnje pozicije(smatram se izlječenom osobom) jako teško je živjeti uvjeren da si bolji nego šta drugi kažu.

Kada malo dijete omalovažavaju,vrijeđaju,zapostavljaju,dogode se strašne stvari koje mogu utjecat na daljnji razvoj djeteta.
Ja sam sa jedne strane bio mali glupi kreten,a sa druge strane sam bio odrastao čovjek koji je imao cigaretu u ustima.
Jasno ima slučajeva gdje se podvojena ličnost ističe drastično,jedan dan si ovakav,drugi dan ovakav.

Kod mene je bilo više da sam u školi i doma bio propalica koji je toliko blesav da nemre naučit 2+2,
Dok sam u društvu bio glavna faca (sa 6.god sam počeo pušiti) i bio sam jako ''pametan''(moš si misliti)
Dobar psihijatar,a kasnije i dobra žena su me izliječili 
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Forum-OPP | Powered by SMF 1.1.11. © 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved. Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.666 sekundi uz 26 upita.
Templates: 2: index (default), Display (default).
Sub templates: 4: init, main_above, main, main_below.
Language files: 3: index.croatian-utf8 (default), Modifications.croatian-utf8 (default), HidePost.croatian-utf8 (default).
Files included: 15 - 615KB. (show)
Cache hits: 11: 0.00088s for 77108 bytes (show)
Queries used: 26.

[show queries]